به گزارش کانی پرس؛ برخورد دو دستگاه ماشین سواری پژو ۴۰۵ و پژو پارس در ۲۲ کیلومتری مسیر بوکان به میاندواب در ساعت اولیه شب گذشته ۲۱ اردیبهشت ماه ۷ گشته و زخمی برجای گذاشت. در همین رابطه رئیس پلیس بوکان دقایقی پیش در گفتگو با کانی پرس ضمن ابراز تاسف از این حادثه عنوان […]

به گزارش کانی پرس؛ برخورد دو دستگاه ماشین سواری پژو ۴۰۵ و پژو پارس در ۲۲ کیلومتری مسیر بوکان به میاندواب در ساعت اولیه شب گذشته ۲۱ اردیبهشت ماه ۷ گشته و زخمی برجای گذاشت.
در همین رابطه رئیس پلیس بوکان دقایقی پیش در گفتگو با کانی پرس ضمن ابراز تاسف از این حادثه عنوان کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان به میاندوآب (پیچ ملالر) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافت و ضمن ابراز همدردی با خانواده فوت شدگان و مصدومان عامل انسانی انحراف به چب ، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی پژو ۴۰۵ را عامل اصلی تصادف بعد از ظهر امروز در محوریاد شده اعلام نمود .

محبعلی در ادامه بیان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
رییس پلیس شهرستان بوکان افزود: در تصادف فوتی امروز که در ۱۸ کیلومتری جاده ( بوکان_ میاندوآب) مابین خودرو های سواری پژو ۴۰۵و پژو پارس اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده ۴ نفر در دم فوت نمودند و ۳ نفر نیز مصدوم گردید.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۶ نفر در خودروی پژو پارس بودند، گفت: راننده و ۳ نفر سرنشین خودروی پژو پارس در دم فوت نمودند و ۲ نفر از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده خودروی پژو ۴۰۵ نیز مصدوم هستند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.
رییس پلیس شهر بوکان با اعلام اینکه فوتی های تصادف از اعضای یک خانواده هستند از هموطنان عزیز و‌خانواده های آنان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی برداریم .