به گزارش کانی پرس؛ فصل کابوس وار لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای سردار تیم محبوب بوکانی ها در حالی به پایان رسید که این باشگاه پر هوادار در خانه مظلومانه مرد. سرداری ها بعد از ۲ فصل حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور امید داشتند در سومین حضور خود در این رقابت ها […]

به گزارش کانی پرس؛ فصل کابوس وار لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای سردار تیم محبوب بوکانی ها در حالی به پایان رسید که این باشگاه پر هوادار در خانه مظلومانه مرد.
سرداری ها بعد از ۲ فصل حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور امید داشتند در سومین حضور خود در این رقابت ها یا غلبه بر چالش های اقتصادی اولین تیمی از استان باشند که می توانند پای به لیگ یک می گذارند اما در نهایت سرداری ها با سقوط به باتلاق مشکلات مالی از براورده کردن این رویا برای هواداران پرشور خود باز ماندند.
با نگاهی گذرا به ۳ فصل حضور سردار در لیگ دسته دوم فوتبال کشور می توان مهمترین و اصلی ترین مشکل این تیم را مشکلات مالی دانست که علی الرغم تجربه اندوزی سال به سال بر حجم ان افزوده شد و در نهایت سبب شد این تیم نتواند نتیجه دلخواه خود را در این فصل برای هواداران خود کسب کند.
از همان ساعت اولیه حضور سردار در لیگ دسته دوم چگونگی رفع مشکلات و چالش های مالی باشگاه به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های هواداران مطرح بود هر چند در فصل اول این تیم توانست به واسطه انتخابات مجلس بر مشکلات مالی خود تا حدودی فایق اید و جایگاه خود را در لیگ برای فصل بعد حفظ کند.
سردار در فصل دوم رقابت ها با نامهربانی مسئولانی روبه رو شد که تنها چند ماه پیش، از ان و هواداران پرشورش برای پیروزی در انتخابات سود برده بودند ولی دیگر رغبتی برای حمایت از محبوب ترین تیم منطقه نداشتند.
با نگاهی به اتفاقات فصل دوم، می توان سردار را به توپی تشبیه کرد در میان مسئولان شهرستانی در حال غلت خورن بود و هیچگاه نتوانست حمایت کننده اصلی مالی خود را بشناسد و همین مهم سبب شد تا در پایان فصل سردار نتواند باز خواسته هواداران بیشمار خود را براورده کند.
در فصل سوم حتی دیگر خبر از این پاسکاری های میان ارگانی نیز نبود و سردار بوکان علی الرغم وجود هواداران بیشمار در هایت گداوارانه فصل را به پایان رساند و به کار خود در لیگ دسته دوم خاتمه داد.
هر چند بسیاری معتقد بر انند که وجود کارگاه ها و کارخانه های بزرگ به عنوان اسپانسر و حامی مالی می توانست از سردار یک تیم بسیار قوی با برندی کشوری بسازد ولی موسسان و عاملان حضور این تیم بوکانی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بهتر از هر هواداری از وضعیت اقتصادی این شهرستان محروم اگاه بودند و می بایست از همان ابتدا که با لابی های گسترده جواز حضور ان در لیگ را گرفتند برای مسائل مالی و جذب اسپانسر های خارج از استانی ان نیز تلاش می کردند.
حال سردار بعد از ۳ فصل حضور پر چالش در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نزدیک به چهار ماه فرصت دارد تا با تجربه اندوزی از فصول قبل تیمی منظم با کمترین مشکلات مالی را روانه رقابت ها کنند و برنامه ریزی دقیق از تکرار دوره گردی در سطح خیابان های شهر برای جمع کردن هزینه سفر و کمک خواستن از مسئولانی که برای کمک به سردار محدودیت دارند جلو گیری کرد.
برتمامی هواداران سردار روشن است که این تیم محبوب طی ۳ فصل حضور خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در خانه مظلومانه و بدون حمایت به کار خود پایان داد هرچند نقد های بیشماری نیز از نظر فنی بر ان وارد است.
انتهای پیام/ح