به گزارش کانی پرس؛ همزمان با اعیاد شعبانیه مراسم ویژه ای با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا، جمع کثیری از مسئولان شهرستانی و بسیجیان صبح امروز دو شنبه ۳ اردیبهشت ماه در مسجد حضرت فاطمه(ع) شهرستان بوکان برگزار شد. در ابتدای این مراسم باشکوه مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهداء ضمن […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با اعیاد شعبانیه مراسم ویژه ای با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا، جمع کثیری از مسئولان شهرستانی و بسیجیان صبح امروز دو شنبه ۳ اردیبهشت ماه در مسجد حضرت فاطمه(ع) شهرستان بوکان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم باشکوه مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهداء ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز عنوان کرد: امروز دشمن با تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود در منطقه غرب آسیا برای مقابله با انقلاب اسلامی و دفاع از رژیم های کودک کش منطقه حضور دارد که این حضور وظیفه ما پاسداران را پیش از پیش برای پاسداری از ارزش های اسلام ناب محمدی و مظلومان منطقه سنگین تر می کند.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی افزود: دشمن با بسیج تمام امکانات خود سعی دارد از نفوذ ایران در میان ملت های آزادی خواه منطقه جلوگیری کند که تا کنون در این مهم ناموفق بوده و تمام برنامه های آنان نقش بر اب شده است.
وی، ادامه داد: بی گمان شکست های مکرر آمریکا در برابر جبهه مقاومت دشمنی استکبار را با نهاد مقدس سپاه پاسداران که بعنوان بازوی قدرتمند ولایت سیاست های رهبر فرزانه انقلاب را پیروزمندانه دنبال می کند را افزایش می دهد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با گریزی بر خاطرات دوران ۸ سال دفاع مقدس، تصریح کرد: در دوران جنگ کشور از نظر امکانات، بسیار در مضیقه بود آنچنان که برای تهیه سیم خاردار مشکل داشتیم ولی اکنون و به واسطه جوانان انقلابی از همین بوکان می توان حیفا و تل آویو را با خاک یکسان کرد.
وی تصریح کرد: موشک های دوربرد سپاه پاسداران و برخورد بدون تعارف رزمندگان سپاه با تفنگداران متجاوز آمریکایی به حریم کشور اسلامی و همچنین کوتاه نیامدن سپاه از اصول و آرمان های انقلاب اسلامی موجب خشم سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی گردیده و امروز سعی می کنند به هر نحو ممکن هیمنه پوشالی خود را در جامعه جهانی حفظ نمایند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه امروز هجمه های گسترده ای علیه نهاد مقدس سپاه آغاز شده عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی برای تضعیف جبهه مقاومت تنها راه را در حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانند زیرا سپاه با روحیه جهادی گری خود تمام قد در برابر دشمنان انقلاب و اسلام ایستاده است.
وی با اشاره به عدم تناسب روحیه محافظه کاری در نیروهای سپاه نیز تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی برای تضعیف جبهه مقاومت در پی ترویج دین منهای روحیه جهادی و انقلابی هستند و این امروز متاسفانه در برخی از اظهار نظرها مطرح می شود کما اینکه سپاه بدون محافظه کاری در راستای اهداف انقلاب با صلابت و استوار گام برمی دارد.
در پایان این برنامه نیز به چندین نفر از سبزپوشان سپاه بوکان هدایایی به رسم یادبود اهدا و از تلاش آنان در راستای حفظ امنیت تشکر شد.