به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مرحله دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته سوم این رقابت ها سردار بوکان در هوای بارانی گیلان مهمان داماش این شهر بود. شاگردان قربانی در این دیدار امید داشتند با پیروزی در مقابل تیم صاحب نام خود داماش دست پر به خانه باز گردند […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مرحله دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته سوم این رقابت ها سردار بوکان در هوای بارانی گیلان مهمان داماش این شهر بود.
شاگردان قربانی در این دیدار امید داشتند با پیروزی در مقابل تیم صاحب نام خود داماش دست پر به خانه باز گردند و موقعیت خود در جدول ۶ تیمی این رقابت ها ترمیم بخشند ولی این درنهایت تیم میزبان بود که موفق به کسب ۳ امتیاز این دیدار شد.
تیم سردار در این بازی با نتیجه ۱ بر صفر بازی را به حریف صاحب نام خود واگذار کرد تا با ۳ امتیاز همچنان در جایگاه چهارم جدول باشد
سردار بوکان با این باخت فاصله امتیازات خود با تیم اول جدول شاهین بوشهر را به ۶ امتیاز رساند و کار خود برای صعود را سخت تر کرد.
سردار بوکان در مرحله دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با تیم های شاهین بوشهر، داماش گیلان، نفت و گاز گجساران، نفت و پالایش ابادان و شهرداری بندر عباس همگروه است.