به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته دوم مرحله نهایی این رقابت ها تیم سدار بوکان در خانه میزبان پالایش و نفت ابادان بود. در این بازی که با حضور بیش از ۶ هزار هوادار سرخ پوش بوکانی و در هوای بهاری ورزشگاه خاتم النبیا این […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته دوم مرحله نهایی این رقابت ها تیم سدار بوکان در خانه میزبان پالایش و نفت ابادان بود.
در این بازی که با حضور بیش از ۶ هزار هوادار سرخ پوش بوکانی و در هوای بهاری ورزشگاه خاتم النبیا این شهر برگزار شد شاگردان قربانی موفق به کسب اولین ۳ امتیاز خود در در این مرحله شدند.
تیم سردار بوکان که بعد از باخت هفته اول خود در برابر شاهین بوشهر به ورزشگاه خانگی خود برگشته بود موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف جنوبی خود پالایش و نفت ابادان را با شکست بدرقه و به اولین پیروزی خود در این مرحله دست پیدا کنند.
گل های سردار را در این بازی ايمان شيرازي در دقیقه ۴،جابر نصيري در دقیقه ۴۸ بازی در مقابل تک گل ابادانی ها به ثمر رساندند تا هوادارن بوکانی اولین پیروزی تیم محبوب خود در مرحله دوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور را جشن بگیرند.
سردار با این پیروزی ۳ امتیازی شد و در رده سوم جدول ۶ تیمی این رقابت ها بدون احتساب بازی های امروز قرار گرفت.
سردار در این مرحله با تیم های شهرداری بندر عباس، شاهین بوشهر، پالایش و نفت ابادان، نفت و گاز گجساران و داماش گیلان هم گروه است.