به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان گفت:مسئولان باید خدمت خالصانه برای مردم را در نظر بگیرندمسئولان باید به فکر خدمتی خالصانه برای مردم دردمند باشند و مشکلاتشان را به خوبی رسیدگی کنند نه اینکه در فکر پر کردن جیب های خود. ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده امام جمعه بوکان در گفت و گو با سرویس […]

به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان گفت:مسئولان باید خدمت خالصانه برای مردم را در نظر بگیرندمسئولان باید به فکر خدمتی خالصانه برای مردم دردمند باشند و مشکلاتشان را به خوبی رسیدگی کنند نه اینکه در فکر پر کردن جیب های خود.
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده امام جمعه بوکان در گفت و گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز، گفت: خداوند انسان ها را برای رساندن کمک به یکدیگر خلق کرده چرا که خودش نیازی به این کمک ها ندارد و مسئولین با عنایت به این اصل آفرینش باید در فکر خدمت خالصانه برای مردم باشند و در رسیدگی به امورات مردم تعلل نکنند.

وی بیان کرد: امروزه مدیران ادارات بدلیل کاهش عزت نفس و کرامت انسانی برخود خوبی با مراجعه کنندگان نداشته و در پاسخگویی به مشکلات مردمی تعلل کرده و امروز و فردا می کنند مدیران باید از تعلل کردن در پاسخگویی به مشکلات مردمی دوری کنند و کار امروز را به فردا نسپارند.

خطیب جمعه شهرستان بوکان ادامه داد: امروز به راحتی می توان با حضور در دفاتر مدیران شاهد برخورد ناشایستشان با مراجعه کنندگان و اربابان رجوع بود چرا که امروز دغدغه مدیران پولشان است نه مشکلات مردم.

ماموستا خلیفه زاده گفت: مسئولان و مدیران ادارات باید پاسخگو باشند که باوجود تحریم ها و بیکاری و تورم بیش از حد چگونه ساختمان های لوکس در ادارات دارند؟

وی ادامه داد: مگر نمی بینند مردم در مضیقه اقتصادی هستند چرا برای این مضیقه هایی که مردم می کشند پاسخی ندارند؟

ماموستا خلیفه زاده همچنین در خصوص تنظیم بودجه برای ادارات افزود: در خصوص تنظیم بودجه برای ادارات تمامی شهرستان ها باید معتمدین محلی آن شهرستان در نظر گرفته شود.