به گزارش کانی پرس؛ بعد از ۳ سال حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نهایت سردار بوکان با سرمربیگری پیروز قربانی موفق شد به مرحله دوم این لیگ صعود کند تا ضمن کسب نتیجه ای تاریخی برای فوتبال استان آذربایجان غربی مسئولان ارشد استانی و شهرستانی را در ورودی ازمونی سخت قرار دهد. […]

به گزارش کانی پرس؛ بعد از ۳ سال حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نهایت سردار بوکان با سرمربیگری پیروز قربانی موفق شد به مرحله دوم این لیگ صعود کند تا ضمن کسب نتیجه ای تاریخی برای فوتبال استان آذربایجان غربی مسئولان ارشد استانی و شهرستانی را در ورودی ازمونی سخت قرار دهد.
تیم سردار که در طول سه فصل حضور خود در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نبود اسپانسرهای قوی با بضاعت مالی رو بوده حال بعد از صعودی تاریخی به دور دوم این رقابت ها نیاز به حمایت اساسی از سوی مسئولانی را دارد که برای ورزش و شادی مردم اخترام قائلند.
تیم فوتبال سردار بوکان که اکنون به عنوان تنها نماینده فوتبال استان موفق به حضور در مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور شده بی گمان با دو پتانسیل مهمی (کادر فنی و تماشاگران پرشور) که در اختیار دارد در صورت حمایت همه مسئولان ورزش دوست استان و شهرستان می تواند جایگاه ویژه ای در فوتبال کشور کسب کند و برای اولین بار راهی لیگ دسته یکم کشور شود.
حال جدای از مسئولان شهرستانی مدیران ارشد استانی نیز وظیفه سنگینی در قبال تیم سردار و هواداران پروشور بوکانی و فوتبال دوستان استان بر عهده دارند که در نهایت این مهم می تواند اینده مدیریتی انان را در کفه ترازوی قضاوت مردم بسپارد.
هواداران بوکانی و حتی فوتبال دوستان استان اکنون منتظر آنند تا ببینند مسئولان استانی و شهرستانی در دوره ای که به گفته مدیر عامل سردار انان برای هزینه سفر های خود مجبور به گرفتن پول نزولی از بازار شدند چه برنامه های عملی پیدا خواهند کرد.
جدای از فرماندار بوکان و نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی وظیفه تمامی نمایندگان استان در مجلس و همچنین استاندار و دیگر مدیران ارشد استانی است که در این شرایط تمام توان خود را برای کمک به محبوب ترین تیم ورزشی استان به کار گیرند تا سردار ها نیز به درد تیم شهرداری ارومیه گرفتار نشوند و این تیم بتواند برای اولین بار در در فوتبال استان به جام ازادگان صعود و تاریخ ساز شد.
ورزش دوستان بویژه فوتبال دوستان استان همین چند سال گذشته را به خوبی به یاد دارند که اوج حضور تیم های استانی مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور بود ولی اکنون و با حمایت پرشور هوادان بوکانی فوتبال استان به جایگاه واقعی خود در کشور رسیده و اکنون برای ادامه این روند نیاز به حمایت دارد، حمایتی که استاندار محترم می تواند در خط و راس ان قرار گیرد.
بی گمان با حمایت مسئولان استانی از تیم سردار می تواند این امید را داشت که در صورت تداوم موفقیت های سردار می توان امید داشت که در اینده ای بسیار نزدیک بازیکنان بومی زیادی از سراسر استان در این تیم حضور داشته باشند و به جای کمک گرفتن از بازیکنان غیر بومی تیمی از بازیکنان همه شهرهای استان در رقابتهای جام ازادگان حضور پیدا کند.
حال ازمون سخت مدیران شهرستانی و استانی فرا رسیده است و تیم سردار با بیش از ۶۰ هزار هوادار در بوکان و استان های اذربایجان غربی و کردستان منتظر دمیدن خونی تازه در رگ های خود است تا بتواند با افتخار از فوتبال منطقه دفاع کند، فوتبالی که وریا غفوری ها و فرشاد احمد زاده ها را به فوتبال کشور معرفی کرده است.
انتهای پیام/خ