به گزارش کانی پرس؛ فرمانداري شهرستان بوكان موفق به کسب رتبه نخست ارزشيابي عملكرد در بين ۱۷ فرمانداري استان آذربايجان غربي شد بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور ارزیابی وزارت کشور مستند به نامه شماره ۲۰۲۱۸۴ مورخه ۵ اسفند ۹۶، فرمانداری شهرستان بوکان در شاخصهای مختلف به شرح ذیل توانست […]

به گزارش کانی پرس؛ فرمانداري شهرستان بوكان موفق به کسب رتبه نخست ارزشيابي عملكرد در بين ۱۷ فرمانداري استان آذربايجان غربي شد
بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور ارزیابی وزارت کشور مستند به نامه شماره ۲۰۲۱۸۴ مورخه ۵ اسفند ۹۶، فرمانداری شهرستان بوکان در شاخصهای مختلف به شرح ذیل توانست رتبه اول استان آذربایجان غربی را در بین ۱۷ فرمانداری استان کسب نماید .
فرمانداری بوکان در این ارزیابی در شاخص های ارتقاء امنيت پايدار داخلي، توسعه مشاركت و نشاط اجتماعی سیاسی، هماهنگي امور اجتماعي و فرهنگي، توسعه امور شهري و روستايي، ارتقاء مديريت بحران و هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي موفق شد رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
در همین راستا جمال خسروی فرماندار بوکان در گفت و گو با این روابط عمومی اظهار کرد: این دستاورد مهم که حاصل توجه دولت محترم و همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم عزیز در مناطق روستائی و شهری خصوصا معتمدین ، سازمان های مردم نهاد و رسانه های پرتلاش شهرستان که دلسوزانه مسئولین را از نقدهای منصفانه و راهگشا محروم نمی کنند و همچنین امام جمعه و علما ونماینده محترم ، اعضای محترم شورای تامین، شورای اداری، شورای اسلامی شهر و بدنه کارشناسی و نیروهای زحمت کش ادارات شهرستان بوده را تبریک عرض می نمایم .
خسروی در ادامه گفت : بدون تردید دیار عزیزمان بوکان در مسیر توسعه قرار دارد چرا که مردمی فعال و امیدوار و پویا در آن ساکن بوده و هرگز اجازه نخواهند داد که روند توسعه شهرستان متوقف یا کند شود .
فرماندار بوکان افزود : هنوز کاستیها و نواقصی هست که به لطف خداوند سبحان و همت عالی مردم و مسئولین قابل برطرف شدن اند و مطمئنا نظارت ، همدلی و همراهی همشهریان عزیز، روند توسعه این شهرستان را شتاب و سرعت بیشتری خواهد بخشید .
وی در بخش پایانی سخنانش، بیان کرد : امید است که همه ما بتوانیم گام های اساسی تری در راه رشد و تعالی این نهال نوپا برداریم ؛ از درگاه خداوند مهربانی ها توفیق همه دلسوزان ایران زمین خصوصا استان بسیار زیبای ادیان و اقوام و مذاهب و اهالی بانجابت شهرستان بوکان را مسئلت دارم .
هر چند فرمانداری بوکان در ۶ ایتم ذکر شده در بالا حائز رتبه اول فرمانداری های استان شده است اما ایتم های بسیار دیگری نیز هستند که در زندگی روز مره مردم بسیار تاثیر گذارند که امید است شاهد برتری فرمانداری بوکان در ان شاخص ها نیز باشیم
انتهای پیام/