به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه با قاچاق کالای قاچاق محموله بزرگ مواد محترقه توسط نیروی انتظامی بوکان کشف و ضبط گردید. در همنی رابطه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهر بوکان صبح امروز سه شنبه یکم اسفند ماه از کشف محموله بزرگ مواد محترقه غیر مجاز در بوکان خبر داد به خبرنگار […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه با قاچاق کالای قاچاق محموله بزرگ مواد محترقه توسط نیروی انتظامی بوکان کشف و ضبط گردید.
در همنی رابطه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهر بوکان صبح امروز سه شنبه یکم اسفند ماه از کشف محموله بزرگ مواد محترقه غیر مجاز در بوکان خبر داد به خبرنگار کانی پرس گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله باورود کالاهای خارجی به بازاروجلوگیری از این تجارت بی ریشه، تیم های عملیاتی انتظامی شهرستان بوکان از محل دپوی مواد محترقه در یکی از محلات شهر بیش از ۱۲۳۰۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز را کشف و ضبط نمودند.
سرهنگ محبعلی اظهار داشت در این خصوص ۱نفر دستگیر شده که به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.
سرهنگ محبعلی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری و همراهی شهروندان با پلیس گفت؛ با نزدیک شدن به روز های پایانی سال افراد سودجو و فرصت طلب در صدد وارد نمودن مواد محترقه خواهند بود فلذا شهروندان فهیم و فرهیخته می توانند بمنظور پیشگیری از حوادث احتمالی ورود مواد محترقه هرگونه اخبار را در این زمینه به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام نمایند .