به گزارش کانی پرس؛ بعد از فوتبال و صعود تاریخی فوتبال بوکان به مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور این بار فوتسال این شهرستان نیز در آستانه خلق یک حماسه تاریخی و حضور در لیگ دسته سوم فوتسال کشور است. تیم فوتسال مکریان با سرمربیگری هیوا حکمتی بعد از چند سال وقفه حضور فوتسال […]

به گزارش کانی پرس؛ بعد از فوتبال و صعود تاریخی فوتبال بوکان به مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور این بار فوتسال این شهرستان نیز در آستانه خلق یک حماسه تاریخی و حضور در لیگ دسته سوم فوتسال کشور است.
تیم فوتسال مکریان با سرمربیگری هیوا حکمتی بعد از چند سال وقفه حضور فوتسال بوکان در لیگ برتر استان اکنون در استانه صعود به لیگ دسته سوم کشوری قرار دارد تا جایگاه واقعی این رشته ورزشی در بین جوانان این شهرستان را به رخ دیگر شهرستانها بکشد.
تیم فوتسال مکریان بوکان با بازیکنان بومی خود موفق شده در ۹ بازی انجام داده در لیگ برتر با ۲۰ امتیاز در صدر جدول قرار گیرد.
مکریانی ها در این رقابت ها موفق شدند در هربازی ۲/۱ دهم امتیاز کسب کنند که نتیجه ای فوق العاده برای تیم حکمتی است.
تیم فوتسال مکریان طی این رقابت ها از ۵ بازی خانگی خود تا کنون موفق به کسب ۲برد و۲ تساوی و یک باخت شده است.
شاگردان حکمتی تا پایان هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال استان موفق شدند ۴۵ بار دروازه حریفان خود را باز کنند که مانگین عالی ۵ گل برای هر بازی برای این تیم به ثبت رسیده است.
مکریانی ها تا کنون در ۵ بازی خانگی خود ۲۳ گل به ثمر رساند که به عبارتی شاگردان حکمتی در هر دیدار میانگین ۴/۹ دهم گل را کسب کرده اند.
حال انکه نماینده فوتسال بوکان در رقابت های لیگ برتر فوتسال استان و در ۴ بازی خارج از خانه خود ۲۲ گل را به ثمر رسانده است که میانگین ۵/۳ دهم گل در هر بازی به دست امده است.
مکریانی ها تا کنون نیز ۲۸ گل دریافت کردند که میانگین ۳/۱ دهم گل در هر بازی برای شاگردان هیوا حکمتی و اسماعیل ماوت به ثبت رسیده است.
از ایت تعداد مکریانی ها ۱۲ گل را در سالن ورزشی ۳ هزار نفری میلاد نور بوکان دریافت کردند، یعنی ۱/۲ دهم گل در هر بازی .
نماینده فوتسال بوکان همچنین در این بازی ها و از دیدار خارج از خانه خود ۱۶ گل را دریافت کردند که ۳/۲ دهم گل در خارج از شهر خود را درون دروازه خود دیده است.
هم اکنون مکریانی ها با تفاضل +۱۷ در صدر جدول لیگ برتر فوتسال حضور دارند و با یک تساوی نیز می توانند برای اولین بار در تاریخ فوتسال شهرستان راهی رقابت های لیگ دسته سوم فوتسال کشور شود.
با این امار می توان نتیجه گرفت که مکریانی ها در خانه امار دفاعی قابل قبول تری را کسب کردن در حالی که امار تهاجمی ای تیم در بازی های خارج از خانه بهتر بوده است.
امید است مکریان بوکان با حفظ امار دفاعی خود در خانه و تقویت خط تهاجمی یش بتوانند در ادامه این رقابت ها و در اخرین بازی در مقابل قندیل پیرانشهر به برتری و راهی رقابت های کشوری شود.
انتهای پیام