به گزارش کانی پرس؛ دادستان عمومی و انقلاب بوکان از برخورد با مسئولین سهل لنگار این شهرستان مطابق قانون خبر داد. حمید قدرت در جلسه حفاظت از اراضی ملی و دفاع از حقوق عامه که صبح امروز پنجشنبه ۲۶ دی ماه در محل دفتر ریاست دادگستری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: وظایف و تکالیف […]

به گزارش کانی پرس؛ دادستان عمومی و انقلاب بوکان از برخورد با مسئولین سهل لنگار این شهرستان مطابق قانون خبر داد.
حمید قدرت در جلسه حفاظت از اراضی ملی و دفاع از حقوق عامه که صبح امروز پنجشنبه ۲۶ دی ماه در محل دفتر ریاست دادگستری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: وظایف و تکالیف ادارات حکم می کند که جرایم را گزارش دهند و اگر از سوی مسئولی سهل انگاری شود طبق قانون برخورد و به هیچ عنوان چشم پوشی نخواهد شد.
وی در ادامه با انتقاد از طولانی شدن روند اتمام دو پروژه زیر گذر میدان معلم و روگذر میدان وحدت گفت: تاخیر در اتمام این ذدو پروژه مردم این شهرستان را معترض و کلافه کرده که امیدواریم شهرداری در کمترین زمان ممکن نسبت به تکمیل این دو پروزه اقدام کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر حفاظت از اراضی ملی و دفاع از حقوق عامه به ساخت و ساز های غیر مجاز در این شهرستان اشاره کرد و افزود: بیشتر اینساخت و سازها در سال های قبل صورت گرفته که کنترل و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز از معقوله های مهمی است که باید مورد توجه شهرداری این شهر باشد.
دادستان بوکان همچنین کم ابی در این شهرستان را یک مشکل و بحران جدی خواند و گفت: تبعات مخرب حفر چاه های غیر مجاز موجب تخلیه منایع آبهای زیر زمینی می شودکه خوشبختانه اقدامات موثری در این راستا توسط اداره ابیاری بوکان صورت گرفته و جای تشکر و قدردانی د ارد.
وی در پایان تصریح کرد: مسئولین این شهرستان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا فرایند توسعه و پیشرفت شهر و خدمات رسانی مطلوب به مردم از راه قانونی همراه گردد.
خبرنگار/ کیوان یاری