به گزارش کانی پرس؛ شب دو شنبه ۲۳ بهمن ماه فرمانده نیروی انتظامی بوکان برای دومین بار پیاپی طی یک ماه گذشته میزبان خبرنگاران این شهرستان بود تا گزارشی از عملکرد پلیس در این شهر را رسانه ای کند. سرهنگ کارگاه محبعلی در ابتدای سخنان خود با اشاره به برگزاری بزرگترین رخداد ورزشی استان طی […]

به گزارش کانی پرس؛ شب دو شنبه ۲۳ بهمن ماه فرمانده نیروی انتظامی بوکان برای دومین بار پیاپی طی یک ماه گذشته میزبان خبرنگاران این شهرستان بود تا گزارشی از عملکرد پلیس در این شهر را رسانه ای کند.
سرهنگ کارگاه محبعلی در ابتدای سخنان خود با اشاره به برگزاری بزرگترین رخداد ورزشی استان طی چند سال گذشته در بوکان عنوان کرد: چهارشنبه گذشته ورزش بوکان شاهد دیدار دو تیم سردار و استقلال اهواز بودیم که با حضور ۱۲ هزار تماشاگر برگزار گردید و خوشبختانه بدون هیچ گونه حاشیه خاصی با برد سرداری ها به پایان رسید که جا دارد این پیروزی را به همه همشهریان بوکانی تبریک بگوئیم.
وی در ادامه نشست خبری خود با اشاره به رخداد های پلیسی طی چند هفته گذشته در این شهرستان افزود:طی جند هفته گذشته حوادث و رخداد های پلیسی مختلفی در این شهرستان به وقوع پیوسته که یکی از این حوادث عربده کشی و چاقو کشی ۳ نفر از ارازل و اوباش در میان خود بود که این رویداد موجب هراس و همچنین مزاحمت برای مردم شده بود.
محبعلی تصریح کرد: تیم های تخصصی پلیس بوکان با حضور فوری خود در محل نزاع موفق شد این افراد را دستگیر و بعد از انجام مراحل درمان تحویل مراجع قضایی نماید.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان به دستگیری باند سرقت های مسلحانه در راه های مواصلاتی این شهرستان اشاره کرد و عنوان نمود: باند مسلحی که در محورهای مواصلاتی شهرستان با متوقف کردن خوردها در محورهای مواصلاتی اقدام به سرقت مسلحانه می کرد از طریق هماهنگی با پلیس میاندوآب طی هفته گذشته شناسایی و دستگیر و بعد از انجام مراحل قانونی به پلیس بوکان تحویل داده شدند.
محبعلی افزود: از این باند ۴ نفره ۴ قبضه سلاح گرم جنگی و همچنین دیگر الات جرم کشف و ضبط گردید.
فرمانده پلیس بوکان یاداور شد: یکی از افراد دستگیر شده در این باند به علت معاونت در قتل مورد تعقیب پلیس قرار داشت.
سرهنگ مجید محبعلی ادامه داد: تیمهای تخصصی پلیس شهرستان برابر مستندات و سرنخ های کشف شده موفق به شناسایی و دستگیری اعضای این باند سه نفره شدند که یکی از این سه نفر در زندان یکی از شهرهای جنوبی استان در حال تحمل مجازات برای جرمی مشابه بود.
وی افزود: متهمین در بازجویی ها به ۲۵ فقره کلاهبرداری از طریق برداشت از حسابهای بانکی مردم و انتقال غیر مجاز کارت به کارت اعتراف کردند و این باند ۱۵۰ میلیون تومان از شهروندان بوکانی کلاهبرداری کردند.
وی همچنین در پایان با اشاره به نزدیکی سال جدید ضمن تکرار توسه های پلیسی عنوان کرد: لازم است در این ایام خانواده ها بیش از پیش مواضب فرزندان خود باشند تا خدای ناکرده شاهد اتفاقات ناگواری در سطح شهر نباشیم.
انتهای پیام/خ