به گزارش کانی پرس؛ نماینده مردم بوکان در ائین افتتاح چهارمین جایگاه cng شهرداری بوکان که صبح شنبه ۲۱ بهمن ماه و در نهمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد در سخنانی به وضعیت کنونی مدیرت شهری بوکان اشاره کرد و عنوان نمود: خوشبختانه اکنون شهر بوکان دوره و شرایط بسیار خوبی را دار […]

به گزارش کانی پرس؛ نماینده مردم بوکان در ائین افتتاح چهارمین جایگاه cng شهرداری بوکان که صبح شنبه ۲۱ بهمن ماه و در نهمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد در سخنانی به وضعیت کنونی مدیرت شهری بوکان اشاره کرد و عنوان نمود: خوشبختانه اکنون شهر بوکان دوره و شرایط بسیار خوبی را دار تجربه می کند، شهر بوکان دارای فرمانداری مدبر و شورای بسیار دلسوز و شهرداری اجرایی و پر انگیزه و مدیران کارا و توانی هستند که خود را نه بالا سر مردم بلکه خود را خادم مردم می دانند.
محمد قسیم عثمانی افزود: بنده در طول این ۱۰ سال تجربه نمایندگی در مجلس این شرایط را تنها در این مدت تجربه کردم که برای چنین موقعیت و هماهنگی در میان مدیران شهرستانی تلاش های بیشماری شده است.
وی تصریح کرد: هماهنگی و همدلی موجود در بوکان بی نظیر است که امیدواریم خروجی این مهم رضایت مندی مردم از نظام و دولت مردان باشد.
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم عنوان کرد: ما روز به روز امید وار تر می شویم به بوکانی که زمانی فراموش شده بودولی اکنون مورد توجه مسئولان استانداری در راستای جهت رفع محرومیت ها و مشکلاتش قرار گرفته و تلاش های ویژه ای برای این مهم آغاز شده است.
محمد قسیم عثمانی افزود: بعضی وقت ها نمی توان هیچ بهانه و توضیحی برای نارسایی های موجود در حوزه شهرستان برای مردم داشته باشی که این مهم ترین درد برای یک مسئول است.
وی ادامه داد: وقتی در شهرهای همجوار ما مشکل بودجه و اعتبار وجود ندارد و پروژهای مختلفی در آنها اجرای می شود، ولی در شهر ما این مهم اتفاق نمی افتد ما نمی توایم این تناقض را به مردم توضیح دهیم
عثمانی تصریح کرد: به واقع تبعیض ها قابل توضیح نیست ولی کمبود ها برای مردم قابل درک است و آنها هم این مهم را می پذیرند ولی تبعیض ها را قبول ندارند.
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با گلایه از نبود حضور مدیران کرد زبان در راس مدیریت استان گفت: در استانی که بخش از آن را کرد زبان تشکیل می دهند متاسفانه شاهد آنیم که این جمعیت نقش بسیار اندکی در مدیریت استان دارند و به هیچ وجه این میزان مدیر با جمعیت کرد زبان ساکن در استان همخوانی ندارد و آن هم از مواردی است که ما نمی توانیم توضیحی به مردم دهیم.
محمد قسیم عثمانی افزود: مردم کرد زبان استان می گویند که مگر با برای نظام شهید ندادیم و در مقابل دشمنان سینه سپر نکردیم و مگر ما ایرانی و جز استان آذربایجان غربی نیستیم پس چرا در مدیریت استان جای برای ما وجود ندارد.
وی ادامه داد: بنده بدون هیچ ریایی می گیم که در میان مدیران کل شما از دکتر خسروی(فرماندار فعلی بوکان) تا حالا کسی شایسته تر ندیده ام که بگویم اون فرد توانا تر است پس لازم است از چنین افرادی در حوزه مدیرت کلان استان باید استفاده و بهره جست.
عثمانی عنوان کرد: اگر شایسته گی ملاک است این همه مدیران شایسته در میان کرد زبانان استا وجود دارد که باید از انها استفاده شود و ایم مهم به نفع نظام است، یعنی اگر شما دکتر خسروی ها را در مدیرت استان جای بدهید احساس مالکیت و سرزمینی مردم جایگزین احساسات دیگری خواهد شد که ممکن است برای کشور مضر باشند.
این عضو بهارستان تصریح کرد: شما باید این نقطه اتصالات را تا جای که امکان داشته باشد افزایش دهید که کسی خواب این را نبیند که بین مردم و حاکمیت فاصله بیندازد، ولی گاهی ما به عنوان مدیران ارشد به شیوه ای عمل می کینیم که بهانه دست دشمن می دهیم.
عثمانی گفت: باید ما جلوی بهانه های دشمن را بگیریم و ما نباید کاری کنیم که دشمن نتواند از نقطه ضعف های ما استفاده کند.
نماینده ۳ دوره مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امید واریم با حضور اقای شهریاری در راس مدیریت استان توجه ویژه ای به مدیران بوکانی و شهر بوکان شود زیرا همچنان که همه می دانند مردم این شهر با ۸۳ درصد رکوردار رای دادن به اقای روحانی، خط فکر وی را تائید کرد
محمد قسیم عثمانی تصریح کرد: انتظار داریم که خود رئیس جمهور و مدیران وی نیز توجه بیشتری به شهری داشته باشند که ۸۳ درصد مردم ان به اندیشه و تفکرات دولت دوازدهم رای دادند.
وی در بخش سوم از سخنان خود به نگاه های مختلف به نظام اشاره کرد و عنوان نمود: الان در شرایطی هستیم که بعضا دو تا نگاه نادرست نسبت به نظام وجود دارد، که نگاه نادرست اول این است که عنوان کنیم نظام ما یک نظام بی عیبی است که هیچ اشکالی در آن نیست و یک نگاه از ان هم غلط تر ان است که بگویم نظام ما هیچ دستاورد و پیشرفتی نداشته است.
عثمانی افزود: باید یک نگاه واقع گرانه داشته باشیم، ارمانهای ما دین مداری ، مردم سالاری و عدالت مداری است که حتی خداوند از این ارمانها مقدس تر به بشر معرفی نکرده است و این آرمانها ارزش این را دارند که همه چیز خود را به خاطر انها از دست بدهیم
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت های که در راستای این ارمانها انجام شده را نمی شود ندید، نمی شود ندید که ایرانی که زیر دست امریکا بود اکنون خود یک کشور مستقل است که جهان از وی حساب می برد.
محمد قسیم عثمانی افزود: حفظ این انقلاب از پیروزی آن مهم تر و سخت است و باید همه ما برای حفاظت از آرمانهای انقلاب تلاش کنیم و دستاورد ها را به مردم و جامعه یاداوری کنیم.
وی ادامه داد: بایستی برای کاهش نقطه ضعف ها برنامه داشته باشیم تا بتوانیم در زمان کمتری به رفع محرومیت ها بپردازیم.
عثمانی در پایان خاطر نشان کرد: امروز نقشه دشمن این است که مردم و رهبری را متزلزل کند، و میان این دو رکن اساسی انقلاب فاصله ایجاد کند که خوشبختانه این مهم همیشه با شکست رو به رو بود است.
وی در پایان گفت: اگر ما در کشور رهبری را نداشته باشیم نیازی به دشمن خارجی نیست زیرا همین منیات کسانی که زمانی در کشور مسئول بودند کشور را نابود خواهد کرد واین رهبری است که با تمام توان از این اتفاق جلوگیری کرده است.

انتهای پیام/خ