معاون سیاسی امنیتی استاندار آغ در مراسم ائین چهارمین جایگاه CNG بوکان که صبح شنبه ۲۱ بهمن برگزار شد عنوان کرد: در کشور اتفاقات بسیار خوبی در شرف انجام است ولی متاسفانه یک عده تلاش می کنند که این اقدامات به هیج وجه دیده نشود که لازم است همه بویژه مدیران و اصحاب رسانه کمک […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار آغ در مراسم ائین چهارمین جایگاه CNG بوکان که صبح شنبه ۲۱ بهمن برگزار شد عنوان کرد: در کشور اتفاقات بسیار خوبی در شرف انجام است ولی متاسفانه یک عده تلاش می کنند که این اقدامات به هیج وجه دیده نشود که لازم است همه بویژه مدیران و اصحاب رسانه کمک کنند که زیبایی های جامعه دیده شود.
رادفر افزود: از مدیران می خواهیم که آمار ها و کارکرد ها را در اختیار رسانه ها قرار دهند و با انها همکاری داشته باشند تا اقدامات انجام شده در جامعه دیده شود
وی ادامه داد: اکنون افتتاح های بسیاری در سطح کشور به مناسبت های مختلف شکل می گیرد، این مهم در شرایطی است که دولت به جهت اقتصادی دچار مشکلاتی است.
این مقام مسئول استانی تصریح کرد: سال ۹۶ یکی از بدترین سالها از نظر اقتصادی بود ولی دولت ارائه خدمت خود را داشت پس این مهم نشان می دهد دولت تلاش خود را انجام داده و توانستیم به رشد مثبت اقتصادی برسیم که این خود نشان می دهد دولت در مسیر توسعه در حال حرکت است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: ما نیز قبول داریم در قصه برجام به همه خواسته ها و اهداف پیش بینی شده نرسیدیم مخصوصا در اهداف اقتصادیبه ان چیزی که مقرر بود نرسیدیم.
رادفر عنوان کرد: برجام تصمیم شخص نبود، تصمیم رئیس جمهور نبود بلکه تصمیم و استراتژی نظام برای خروج او وضعیتی بود که دشمنان و رقبا برای ما ایجاد کرده بودند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ادامه داد: دولت این استراتژی را دنبال کرد و در نهایت به سر انجام رساند، هر ند به جهت اقتصادی به اچیزی که می خواستیم نرسیدیم ولی اتفاقات عدیده ای افتاد .
وی گفت: ما قبل از قصه برجام به عنوان یک کشور متهم شناخته می شدیم ولی امروز یک کشور مدعی هستیم و این رو باید دید و گفت و نباید تنها به نکته های نشده برجام پرداخت که این مهم سبب ایجاد ناامیدی در جامعه می شود.
رادفر عنوان کرد: ما نیاز داریم که به جامعه امید تزریق شود، با وجد امید در جامعه توسعه شکل خواهد گرفت و رشد اقتصادی بالا خواهد رفت.
وی افزود: مردم ما حق دارند از راه ها و طرق قانونی خواسته های خود را مطرح کنند، اما نکته مهمی را که می خواهم عنوان کنم این است که از توفیقات سیاسی برجام نباید به سادگی گذشت و آن را نادیده گرفت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری اذربایجان غربی تصریح کرد: دولت امروز موفق است چون از زمانی که رئیس جمهور جدید امریکا روی کار آمده به صورت عریان اعلام می کند نخواهد گذاشت برجام به سرانجام برسد و می گوید برجام را پاره خواهد کرد هرچند که نظام موضوع گیری خود را داشت و مقام معظم رهبری فرمود شما وقتی برجام را پاره کنید ما آن را آتش خواهیم زد.
وی گفت: رئیس جمهور امریکا با همه سخن پراکنی هایش نتوانست است برجام را پاره کند، این مهم به این علت است که ایران توانسته جامعه جهانی را با خود همراه کند و این کم توفیقی نیست.
رادفر در پیایان افزود: درجامعه برای تزریق امید به پیشرفت حرکت کنند پس لازم است با نشست با مردم و مطبوعات آمار و اطلاعات را اعلام کنند تا امید در جامعه شکل بگیرد.
انتهای پیام/خ