به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۹۶ خانه ای در بوکان به علت نشت گاز منفجر و سبب مصدومیت شدید جوان ۳۰ ساله شد. در همین رابطه مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: در ساعت ۶:۳۰ بامداد امروز با […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۹۶ خانه ای در بوکان به علت نشت گاز منفجر و سبب مصدومیت شدید جوان ۳۰ ساله شد.
در همین رابطه مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: در ساعت ۶:۳۰ بامداد امروز با تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که منزلی در کوچه گلستان ۳ فرهنگیان منفجر شده است که در این راستا بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه ۳ این سازمان به محل اعزام شدند.
ظاهر فیضه افزود: دقایقی قبل از اعلام حادثه با انفجار آن منزل تنها فرد ساکن در خانه بشدت مصدوم شده و بناچار با بیرون کشیدن خود به کوچه و تقاضای کمک از همسایگان و اطلاع به آتش نشانی توانسته جان خود را نجات دهد.
جوان ۳۰ ساله این حادثه بشدت مصدوم شده که فورا توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال داده شد.

علت این حادثه در دست بررسی قرار گرفت اما این پنجمین حادثه انفجار و آتش گرفتن منازل در بوکان بر اثر نشت گاز شهری در سه ماه گذشته بود که تاکنون بیش از دو کشته ، سه مصدوم و میلیون ها تومان خسارات مالی برجای گذاشته است.
انتهای پیام/خ