به گزارش کانی پرس؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در هشتیمین روز از این دهه فرخورنده ۵۰ بخاری گازی به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان در میان مدد جویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد. در همین رابطه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به خبر نگار کانی پرس گفت: […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در هشتیمین روز از این دهه فرخورنده ۵۰ بخاری گازی به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان در میان مدد جویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.
در همین رابطه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به خبر نگار کانی پرس گفت: از صبح امروز ۵۰ عدد بخاری گازی اهدای کمیته امداد امام خمینی(ره) در میان مدد جویان این کمیته در حال تقسیم است.
قادر درویشی افزود: تمام این بخاری ها در بین مدد جویان ساکنین روستاهای دارای لوله کشی گاز خانگی بخش سیمینه توزیع می شوند و امید است این مهم همچنان ادامه داته باشد.
وی عنوان کرد: از آنجائی که تهیه بخاری گازی برای خانواده های تحت پوشش در این فصل جزء نیازهای ضروری خانواده ها است کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنان که سال گذشته اقدام به توزیع بخاری نفتی در میان مدد جویان روستای شهرستان کرد این بار نیز ۵۰ بخاری گازی را در میان خانوارهای نیازمند و بی سرپرست و دارای یتیم توزیع کرد.
درویشی خاطرنشان کرد: این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت و در فصول سرما نیاز افراد بی بضاعت به لوازم گرمایشی بیشتر خواهد بود ولذا امیدواریم مردم عزیز و سخاوتمند بوکان نیز محرومین و نیازمندان را در این زمینه یاری نمایند.
هم اکنون ۴۷۲۰ خانوار در بوکان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند که از این تعداد ۹۶۰ خانوار در روستاهای این شهرستان ساکن هستند که این اما نشان می هد ۸۱ درصد خانوار های تحت پوشش این نهاد در شهر و ۱۹ درصد ان نیز در مناطق روستای هستند.