به گزارش کانی پرس؛ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای تمامی کسانی که آن روز ها را به چشم دیده و آن را از نزدیک حس کرده اند لبریز از خاطره های مختلف است. در آن روزهای حساس همه مردم ایران از پایتخت نشینان گرفته تا دور ترین شهر ها و روستاهای کشور با حضور در […]

به گزارش کانی پرس؛ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای تمامی کسانی که آن روز ها را به چشم دیده و آن را از نزدیک حس کرده اند لبریز از خاطره های مختلف است.
در آن روزهای حساس همه مردم ایران از پایتخت نشینان گرفته تا دور ترین شهر ها و روستاهای کشور با حضور در راهپیمایی های گسترده علیه ظلم و فساد نظام شاهنشاهی شعار سر می دادند.
مردم بوکان نیز که از ظلم و تبعیض نظام فاسد شاهنشاهی به رنج آمده بودند، در بهمن ماه ۵۷ با حضور در راهپیمایی های گسترده در خیابان اصلی شهر به دیگر هموطنان خود در سراسر کشور پیوستند.
حال با گذشت ۳۹ سال از ان روزهای پر از خاطره مرور عکس های کمتر دیده شده از حضور به یاد ماندنی و پرشکوه بوکانی ها می تواند بار دیگر زنده کننده آن لحظات شیرین و به یاد ماندنی باشد.
پایگاه خبری کانی پرس در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی عکس های نابی را از حضور مردم این شهر در راهپیمایی های بهمن ماه ۵۷ منتشر می کند که تا کنون منتشر نشده اند.