به گزارش کانی پرس؛مرد معلول و ناتوان از حرکت بعد از چندین ساعت حبس درون اتاق خود توسط نیروهای آتش نشانی بوکان نجات پیدا کرد. در باره جزئیات این خبر مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکانی دقایقی پیش در گفتگو با خبر نگاران عنوان کرد: ساعت ۱۰ صبح امروز با تماس مردمی با سامانه ۱۲۵اتش […]

به گزارش کانی پرس؛مرد معلول و ناتوان از حرکت بعد از چندین ساعت حبس درون اتاق خود توسط نیروهای آتش نشانی بوکان نجات پیدا کرد.
در باره جزئیات این خبر مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکانی دقایقی پیش در گفتگو با خبر نگاران عنوان کرد: ساعت ۱۰ صبح امروز با تماس مردمی با سامانه ۱۲۵اتش نشانی اطلاع داده شد که فردی معلول و ناتوان حرکتی از شب گذشته درون اتاقی در کوچه شلیر ۱۲ گیر کرده است و متاسفانه از باز کردن درب بروی خود ناتوان است.
ظاهر فیضه افزود: در این راستا بلافاصله تیم امداد و نجات ایستگاه ۲ امیر اباد به محل حادثه
جهت کمک به فرد معلول اعزام شد.
وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از رسیدن به محل فورا عملیات امداد و نجات خود را با بستن کارگاه و استفاده از طناب و پائین امدن از طبقه دوم ساختمان روع کرده و خوشبختانه در سریع ترین زمان ممکن توانستند فرد محبوس و گرفتار را نجات دهند.
فیضه عنوان کرد: فرد مذکور بیش از ۵۰ سال سن داشت که متاسفانه از هرگونه حرکت باز مانده بود و همچنین به علت محبوس ماندن بیش از ۱۰ ساعت در اتاقش دچار ضعف و ناتوانی بیشتری شده بود که خوشبختانه با عکس العمل سریع آتش نشانان رهایی یافته و به خانواده اش تحویل داده شد.
انتهای پیام/خ