به گزارش کانی پرس؛ کار با اره برقی توسط پیرمرد روستای وی را به شدت مجروح و روانه بیمارستان کرد. در همین رابطه مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درما بوکان صبلح امروز ۲۰ دی ماه عنوان کرد: امروز سه شنبه ۱۹ دی ماه حوالی ساعت ۱۲ ظهر گزارشی مبنی بر مجروح شدن مردی بر […]

به گزارش کانی پرس؛ کار با اره برقی توسط پیرمرد روستای وی را به شدت مجروح و روانه بیمارستان کرد.
در همین رابطه مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درما بوکان صبلح امروز ۲۰ دی ماه عنوان کرد: امروز سه شنبه ۱۹ دی ماه حوالی ساعت ۱۲ ظهر گزارشی مبنی بر مجروح شدن مردی بر اثر بی احتیاطی در هنگام کار با اره برقی در محدوده روستای بیگ اویسی نرسیده به ماسه شویی به مرکز پیام ۱۱۵ بوکان اطلاع داده شد.
وی افزود: تیم فوریت های پزشکی از مرکز شماره ۲ شهری که در حال تحویل بیمار به اورژانس بیمارستان بودند بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
این مسئول ادامه داد: تکنسین های فوریت های پزشکی بوکان در محل با مردی ۵۶ ساله که با زخم باز از ناحیه مچ و ساق پای چپ و پشت ساق راست و خونریزی شدید رو به رو شدند.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان تصریح کرد: تیم فوریت های پزشکی بی درنگ، خونریزی را کنترل و بعد از پانسمان و اتل بندی فرد مجرح را با هوشیاری کامل جهت مداوای بیشتر به بیمارستان انتقلال دادند.
انتهای پیام/