در ساعت۲۱ شب جمعه ۱۵ دی ماه، یک باب منزل مسکونی واقع در روستای قلایچی بوکان، تعمه حریق شد و کامل در آتش سوخت. به گزارش کانی پرس؛ مدیر عامل سازمان خدمات ایمنی و اتش نشانی بوکان در همین رابطه صبح امروز به خبرنگاران گفت: در اواسط شب جمعه بنا بر تماس مردمی با سامانه […]

در ساعت۲۱ شب جمعه ۱۵ دی ماه، یک باب منزل مسکونی واقع در روستای قلایچی بوکان، تعمه حریق شد و کامل در آتش سوخت.
به گزارش کانی پرس؛ مدیر عامل سازمان خدمات ایمنی و اتش نشانی بوکان در همین رابطه صبح امروز به خبرنگاران گفت: در اواسط شب جمعه بنا بر تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ اتش نشانی بوکان اطلاع داده شد که منزلی مسکونی در روستای قلایچی بوکان طعمه حریق شده و نیاز به حضور ماموران آتش نشانی اشت.
سامرند نوری افزود: بلافاصله ماموران ایستگاه یک میدان دقدس جهت اطفاء حریق به روستای قلایچی که در ۸ کیلومتری شمال شرقی بوکان قرار دارد اعزام شدند.
وی ادامه داد: اتش نشانان بعد از رسیدن به محل حادثه فورا اطفاء حریق را آغاز کرده و از سرایت شعله های بلند آتش به منازل همجوار جلوگیری کردند.
نوری تصریح کرد: متاسفانه ساختمان مذکور بعلت داشتن سقف چوبی و نیز دیر اطلاع یافتن همسایه ها و نبود اهالی خانه در حین آتش سوزی کاملا تخریب و ویران شد.
وی عنوان کرد: در این حادثه خوشبختانه به کسی اسیب نرسید ولی به علت شدت آتش سوزی خانه کاملا تخریب و خسارت مالی فراوانی به بار اورد.
سامرند نوری تصریح کرد: هم اینک علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان در حال برسی است.