کانی پرس؛ حسین بهامین کیک بوکسینگ کار بوکانی برای زدن رکورد ضربه اپرکات با نوشتن نام سردار بر سینه و کرمانشاه بر پیشانی، امشب راهی استانبول ترکیه شد تا رکورد مشت زنی جهان را بشکند. بهامین در گفتگو با کانی پرس با بیان اینکه بدون تغذیه و استراحت در هر ثانیه ۳ الی ۴ ضربه […]

کانی پرس؛ حسین بهامین کیک بوکسینگ کار بوکانی برای زدن رکورد ضربه اپرکات با نوشتن نام سردار بر سینه و کرمانشاه بر پیشانی، امشب راهی استانبول ترکیه شد تا رکورد مشت زنی جهان را بشکند.
بهامین در گفتگو با کانی پرس با بیان اینکه بدون تغذیه و استراحت در هر ثانیه ۳ الی ۴ ضربه به کیسه وارد خواهد کرد، گفت: با توکل به خدا رکورد مشت زنی جهان را با ۵۰ هزار مشت در ۴ ساعت خواهم شکست و نام بوکان را به جهان معرفی خواهم کرد.
وی اظهار کرد: پیشتر نیز توانسته ام رکورد ۲۴ هزار و ۸۰۰ مشت را در مدت دو ساعت و ۱۸ دقیقه و ۲۰ ثانیه ثبت کنم و رکورددار ضربه آپرکات ایران و آسیا باشم که همه اطلاعات در مورد این رکورد در موسسه پژواک به عنوان مرجع ثبت این رکورد وجود دارد و همان رکورد تنها رکوردی است که در مورد ضربه آپرکات در جهان به ثبت رسیده است.
حسین بهامین، کیک بوکسینگ کار بوکانی اهل روستای داشبند است که مدت ۹ سال است به صورت حرفه‌ای در این رشته ورزشی مشغول فعالیت است و توانسته در این مدت مقام قهرمانی سانشو و رزم آوران استان آذربایجان غربی، نایب قهرمان مسابقات فستیوال جهانی ۲۰۱۵ بانکوک تایلند، مدال طلای مسابقات اوراسیایی ۲۰۱۵ باکو آذربایجان و کمربند طلایی مسابقات ۲۰۱۶دهلی نو هندوستان را به دست آورد.
کیوان یاری