به گزارش کانی پرس؛ همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام صبح امروز ۱۶ اذر ماه ۹۶ همایش وحدت بخش بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان بوکان برگزار شد. در این همایش که با حضور جمع کثیری از بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان بوکان و و خانواده های آنان برگزار شد مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان در […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام صبح امروز ۱۶ اذر ماه ۹۶ همایش وحدت بخش بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان بوکان برگزار شد.
در این همایش که با حضور جمع کثیری از بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان بوکان و و خانواده های آنان برگزار شد مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان در سخنانی به مسائل پیش روی بازنشستگان پرداخت و عنوان کرد: وظیفه سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح پشتیبانی از نیروهای بازنشسته نهاد های نظامی است.
عدالت نمون گفت: این سازمان با هدف حفظ منزلت جامعه نیروهای مسلح و ارتقای منزلت در سطح جامعه در ابعاد مختلف به خدمت‌رسانی این نیروها می‌پردازد.
وی گفت: تمام اقشار نیروهای مسلح ارتش، سپاه و نیروی انتظامی به همراه خانواده‌های آن‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، و خدمات و بیمه درمانی زیرپوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی قرار دارند.
مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان تصریح کرد: به تعداد اعضای زیرپوشش بیمه خدمات درمانی استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۲ هزار نفر بازنشسته نیروهای مسلح داریم و ۲۱۰ هزار نفر نیز جامعه هدف ما در تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان است.
عدالت نمون عنوان کرد: تا به امروز ما نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان وام به بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت کردیم و افرادی را که نیز دچار بیماری های صعب العلاج هستند تحت پوشش صددرصد بیمه ای قرار دادیم.
وی افزود: بیش از ۱۲۰۰ مرکز طرف قرارداد با تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سطح استان وجود دارد که ماهیانه نزدیک به ۱۴ میلیارد تومان به انان جهت ارتقاء کیفیت خدمات دهی به بازنشستگان پرداخت می شود.
عدالت نمون خاطر نشان کرد: امسال یک ماه از پرداخت ها عقب هستیم که امید است تا اخر سال این عقب ماندگی را پرداخت کنیم.
در ادامه برنامه فرمانده سپاه بوکان در سخنانی ضمن تبریک میلاد مبارک پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد: اکنون جز چند کشور محدود اکثر کشورهای جهان دشمن ما هستند و شما نیز حق دارند که با جان فشانی در برابر این دشمنان ایستادید نگران حقوق مزایایی خود باشند.
سرهنگ پاسدار طالب رحیمی عنوان کرد: جز خداوند منان و ملت ایران ما نه هیچ پشتیبانی داشتیم و نه داریم اما تنها ملت ایران که در مقابل تمامیت کفر ایستاد اکنون خود را با دیگر کشور های منطقه مقایسه می کند.
وی افزود: اکنون بسیاری از کشورهای جهان امریکا را ابر قدرت بلامنازع جهان می دانند در حالی که برای ملت ما امریکا یعنی دشمنی ترسو و شکست خرده.
طالب رحیمی خاطر نشان کرد: همه ما شاهد بودیم که تنها به دست چند جوان سپاهی، سربازان از بیغ تا دندان مسلح امریکا بازداشت می شوند و بعد خود را خراب می کنند این یعنی ابهت پوشالی امریکا برای ملت ما ایران.
وی ادامه داد: اکنون امریکا برای مقابله با ایران به گدای در میان کشورهای اروپایی و اسیایی افتاده است و این یعنی ابهت و عظمت ملت ایران در برابر غول پوشالی امریکا.
وی با اشاره اینکه در هیچ جای تاریخ ثبت نشده که ملت های اسلامی از بیرون شکست خوردند عنوان کرد: متاسفانه مسلمانان همیشه از داخل شکست خورند و این نیز به خاطر نبود وحدت در میان امت های اسلامی بوده است.
فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: وقتی خدای ما یکی، قرارن ما یکی، پیامبر و قبله ما یکی است چرا دم از اختلاف می زنیم.
وی عنوان کرد: تمام این اختلافات را دشمنان امت اسلامی در میان ما رواج دادند تا بتوانند بر ما حکونچمت و سیطره داشته باشند پس نیاز است از روی بصیرت دشمان و نقشه های انان را بشناسیم تا دیگر شاهد پیدایش گروهای همچون داعش در جهان اسلام نباشیم.
در ابتدای مراسم نیز مسئول کانون بازنشستگاه سپاه بوکان طی سخنان کوتاهی به مشکلات و دغدغه های بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت و عنوان کرد: نیاز است بیش از گذشته به این قشر از جامعه توجه شود.
انتهای پیام/خ