به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز ۱۶ آذر ماه و به مناسبت میلاد پیامبر بزرگ اسلام مدرسه دوکلاسه خیر ساز روستای ساریقامیش افتتاح شد. مدرسه دو کلاسه خیر ساز روستای ساریقامیش صبح امروز و با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستانی و مردم به بهره برداری رسید تا دانش آموزان این روستا نیز از امکانات […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح امروز ۱۶ آذر ماه و به مناسبت میلاد پیامبر بزرگ اسلام مدرسه دوکلاسه خیر ساز روستای ساریقامیش افتتاح شد.
مدرسه دو کلاسه خیر ساز روستای ساریقامیش صبح امروز و با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستانی و مردم به بهره برداری رسید تا دانش آموزان این روستا نیز از امکانات استاندارد بهره گیرند.
در حاشیه این افتتاح مدیر آموزش و پرورش بوکان در سخنانی با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و ومیلاد فخر کائنات و قدردانی از مشارکت خیرین مدرسه ساز در تامین فضای آموزشی استاندارد در مناطق محروم گفت: باید قدردان همراهی خیرین مدرسه ساز باشیم که دوشادوش دولت برای رفع کمبود فضاهای آموزشی حضوری پرشور دارند .
سلیمان مام عزیزی افزود: هم اکنون بیش از ۹۰ درصد روستاهای شهرستان دارای مدارس استاندارد هستند که امید است با مشارکت خیرین طی چند سال اینده دیگر شاهد مدارس غیر استاندارد در سطح روستاهای بوکان نباشیم.
وی با اشاره به اففتاح مدرسه دو کلاسه خیر ساز ساریقامیش عنوان کرد: افتتاح مدرسه دو کلاسه آجر پزی برادران شمسی روستای ساریقامیش شهرستان بوکان توسط خیر خداشناس وپاک سرشت جناب آقای ملا کریم شمسی احداث شده است.
مام عزیزی تصریح کرد: این مدرسه در زمینی به مساحت ۲۱۵ مترمربع وزیر بنای ۱۱۵ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان از امروز میزبان دانش اموزان این روستا خواهد بود.