به گزارش کانی پرس؛ ورزش بوکان بویژه فوتبال این شهرستان در در طول چند دهه گذشته لحظات تلخ و شیرن زیادی را برای پرشور ترین هواداران فوتبال در استان خلق کرده است. فوتبالی که در طول چند دهه گذشته با بازیکنان بومی و غیر بومی خود سبب شده هواداران پرشور بوکانی را به سکوهای سیمانی […]

به گزارش کانی پرس؛ ورزش بوکان بویژه فوتبال این شهرستان در در طول چند دهه گذشته لحظات تلخ و شیرن زیادی را برای پرشور ترین هواداران فوتبال در استان خلق کرده است.
فوتبالی که در طول چند دهه گذشته با بازیکنان بومی و غیر بومی خود سبب شده هواداران پرشور بوکانی را به سکوهای سیمانی و آفتاب خورده وحدت بکشاند تا بعد از پیروزهای به یاد ماندنی صدای هواداران از بلندای کوه نعلشکن شنیده شود.
همچنین فوتبال بوکان لحظات تلخی را به خود دیده است که شاید هرگز از ذهن هواداران فوتبال این شهر پاک نشود ولی آنچه می ماند خاطره های است که هواداران از این ورزش محبوب به یاد دارند.
پایگاه خبری کانی پرس نیز برای مرور تمامی این لحظات سعی دارد هر هفته با انتشار عکس های به یاد ماندنی از فوتبال بوکان بار دیگر خاطرات تلخ و شیرین هواداران بوکانی را زنده کند
عکس ها از / علی دهبندی