برخورد شدید یکدستگاه خودرو باری تویوتا ۳ اف با سواری پژو پارس یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت. به گزارش کانی پرس؛ صبح روز شنبه تصادف بین ۲ خودرو پژو پارس و تویوتا در محور سقز بوکان حوالی روستای سرا سبب مرگ راننده پژو شد و دو سرنشین تویتا نیز به شدت مصدوم شدند. […]

برخورد شدید یکدستگاه خودرو باری تویوتا ۳ اف با سواری پژو پارس یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش کانی پرس؛ صبح روز شنبه تصادف بین ۲ خودرو پژو پارس و تویوتا در محور سقز بوکان حوالی روستای سرا سبب مرگ راننده پژو شد و دو سرنشین تویتا نیز به شدت مصدوم شدند.
در هیمن رابطه مسئول روابط عمومی اتش نشانی سقز عنوان کرد: حوالی صبح امروز و بعد از اطلاع از برخورد دو خودرو در نزدیکی روستای سرا اتش نشانان سقزی به محل حادثه اعزام شدند.
این مسئول ادامه داد: با حضور تیم امداد نجات در محل حادثه ، سریعا راننده پژو رها سازی که متاسفانه به علت شدت جراحات واده قبل از حضور آتش نشانی جان خود را از دست داده بود.
وی افزود: در ادامه عملیات امداد و نجات پس از ایمن سازی خودرو های پژو پارس و تویوتا محل شستشو و جسد راننده پژو توسط آمبولانس آتش نشانی به سردخانه بیمارستان تامین اجتماعی انتقال داده شد.
این مسئول امداد نجات تصریح کرد: در این حادثه ۲ نفر از سرنشینان خودرو تویوتا نیز مصدوم که توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان تامین اجتماعی انتقال داده شدند.
لازم به ذکر است که بر اثر این حادثه یک راس گاو شیرده نیز که بار خودرو تویوتا بود تلف شد.
علت این حادثه در دست بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام/خ