به گزارش کانی پرس؛ صبح روز چهارشنبه ۸ اذر ماه ۹۶ مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته بسیج سپاه بوکان در سالن میلاد نور باقهرمانی تیم حوزه ثارا… به پایان رسید. به گزارش کانی پرس، سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی ،معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان در مراسم اختتامیه این مسابقات طی سخنانی با تبریک هفته بسیج، آمادگی جسمانی […]

به گزارش کانی پرس؛ صبح روز چهارشنبه ۸ اذر ماه ۹۶ مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته بسیج سپاه بوکان در سالن میلاد نور باقهرمانی تیم حوزه ثارا… به پایان رسید.

به گزارش کانی پرس، سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی ،معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان در مراسم اختتامیه این مسابقات طی سخنانی با تبریک هفته بسیج، آمادگی جسمانی را مهمترین شاخصه ورزشکاران بسیجی برای انجام ماموریتها دانست و گفت:بسیجیان باید منش پهلوانی را سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده و از شهید حججی ها الگو بگیرند.
گفتنی است در این رقابت ورزشی تعداد ۹۶ نفر از بسیجیان در قالب ۱۲ تیم از حوزه های مقاومت سپاه شهری و روستایی با هم به رقابت پرداختند.
در بازی فینال این مسابقات دو تیم حوزه ثارا… و حوزه امام حسن (ع) به مصاف هم رفتند که حوزه ثارا… موفق شد با نتیجه پرگل ۶بر ۲ حریف خود غلبه کند و مقام قهرمانی را کسب کند.
در بازی رده بندی نیز تیم شهید هندی زاده توانست تیم بسیج حوزه دانش آموزی را ۴ بر ۲ شکست دهد و در جایگاه سوم قرار گیرد.

در پایان از طرف معاونت تربیت بدنی سپاه بوکان به تیم های اول تا سوم علاوه بر کاپ قهرمانی،جوایزی نیز به رسم یادبود اهدا شد.