به گزارش کانی پرس؛ همزمان با وقوع زلزله ۷٫۳ ریشتر غرب کشور مردم بوکان با حضور چشم گیر و بی نظیر خود از صبح امروز سه شنبه کمک های غیر نقدی و نقدی خود را جهت ارسال به مناطق زلزله زده به ارگانهای مربوطه در سطح میادین شهر اهدا کردند. هم اکنون و بر اساس […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با وقوع زلزله ۷٫۳ ریشتر غرب کشور مردم بوکان با حضور چشم گیر و بی نظیر خود از صبح امروز سه شنبه کمک های غیر نقدی و نقدی خود را جهت ارسال به مناطق زلزله زده به ارگانهای مربوطه در سطح میادین شهر اهدا کردند.
هم اکنون و بر اساس مشاهدات خبر نگار کانی پرس حضور مردم غیر قابل وصف و دور از انتظار بوده و بسیاری از همشهریان بوکانی با آوردن پتو، اب معدنی، لباس گرم، کنسرو و دیگر لوازم مورد نیاز همدردی خود را با مردم زلزله زده گرمانشاه اعلام داشتند.
رئیس سازمان هلال احمر بوکان نیز در حاشیه جمع اوری این کمک ها ضمن تشکر از مردم بوکان عنوان کرد: امروز مردم بوکان نشان دادند که چه انسانهای والا و نوع دوستی هستند.
مومن پور افزود: این حضور بی نظیر بوده و جدای از این کمک ها بسیاری از همشهریان بوکانی نیز با حضور در پایگاه های این جمعیت در سطح شهرستان اعلام آمادگی کردند که اقلام جمع شده را با ماشین های باری خود به کرمانشاه و شهرهای مورد نظر برسانند.
وی ادامه داد: هم اکنون بیش از هر چیزی به پتو، اب و خون نیاز است و امید واریم مردم همچنان این رویه را تا پایان جمع آوری کمک ها ادامه دهند.