به گزارش کانی پرس؛ «سرهنگ مجید محبعلی» فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در جمع خبرنگاران گفت: روزدوشنبه (۲۲ آبان ماه) در جاده بین شهری بوکان _ مهاباد مهاباد (حوالی روستای اختتار) یک دستگاه خودروی ال ۹۰ و یک دستگاه پراید به شدت با هم برخورد کردند. وی افزود: به علت شدت تصادف و جراحات وارده […]

به گزارش کانی پرس؛ «سرهنگ مجید محبعلی» فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در جمع خبرنگاران گفت: روزدوشنبه (۲۲ آبان ماه) در جاده بین شهری بوکان _ مهاباد مهاباد (حوالی روستای اختتار) یک دستگاه خودروی ال ۹۰ و یک دستگاه پراید به شدت با هم برخورد کردند.

وی افزود: به علت شدت تصادف و جراحات وارده سرنشین و راننده پراید در دم فوت کردند و راننده و سرنشین ال ۹۰ مصدوم شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده متوفی و مصدومان حادثه گفت: این تصادف در نتیجه بی احتیاتی، عدم توجه به جلو و عدم توجه به علایم رخ داده است.

هفت روز قبل نیز (۱۶آبان ماه) یک دستگاه خودروی وانت پیکان و وانت سایپا در محور بوکان _ مهاباد (حوالی روستای کانی طومار) به شدت با هم برخورد کردند.

به علت شدت تصادف و جراحات وارده یکی از سرنشینان وانت پیکان در دم فوت کرد و راننده و سرنشین این خودرو به همراه و سر نشین وانت پیکان مصدوم شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان عدم توجه به علایم و تجاوز به چپ را عامل اصلی این تصادف اعلام کرد.

مسیر جاده بوکان ـ مهاباد ۶۱ کیلومتر طول دارد یک بانده بودن و عدم حضور پلیس راه سبب تصادفات متعدد در این مسیر شده است.
انتهای پیام/خ