‍به گزارش کانی پرس؛ به دنبال نبود کارخانه های مولود و سرمایه گذار در بخش ورزشی بوکان به عنوان اسپانسرینگ بویژه برای تیم فوتبال سردار نماینده این شهرستان در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور جمعی از معتمدین شهر انجمن خیرین ورزش شهرستان را جهت حمایت از پرهوادار ترین تیم فوتبال دسته دوم کشور […]

‍به گزارش کانی پرس؛ به دنبال نبود کارخانه های مولود و سرمایه گذار در بخش ورزشی بوکان به عنوان اسپانسرینگ بویژه برای تیم فوتبال سردار نماینده این شهرستان در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور جمعی از معتمدین شهر انجمن خیرین ورزش شهرستان را جهت حمایت از پرهوادار ترین تیم فوتبال دسته دوم کشور تاسیس کردند.
بعد از ظهر شنبه ۲۰ ابان ماه در جلسه دوم هيأت امناى تيم سردار كه با حضور محمدقسيم عثمانى، على قزلجى و جمعى از معتمدين و مسئولين برگزار شد، مجمع خيرين ورزش بوكان شكل گرفت.
عثمانى در این جلسه عنوان کرد: ما به فكر تمامى رشته هاى ورزشى و ورزش بانوان هستيم و نبايد اهميت فوتبال ما را از توجه به ساير رشته ها دور كند و به تناسب شرايط، بايد مجمع خيرين ورزش آستين بالا بزند و به كمك ورزش و ورزشكاران در رشته هاى محتلف بشتابد.
وى گفت: اين مجمع از امروز فعاليت خود را آغاز مى نمايد و هيأت مؤسس اين مجمع ، بايد تعدادى از اعضا را بعنوان اعضاى هيأت مديره و بازرس انتخاب نمايد تا مراحل ادارى آن را طى نموده و با افتتاح حساب و ايجاد ساختار ادارى منسجم ، مأموريت خود را كه همان كمك به ورزش و ورزشكاران خانم و آقاست، به انجام رساند.
در ادامه افراد زير بعنوان هيأت مديره مجمع خيرين انتخاب شدند؛
١- آقاى على وجدى قزلجى
٢- آقاى مصطفى توحيدى
٣- آقاى كامران قادرى
٤- اقاى اسماعيل قازلى
٥- آقاى كمال كريمى
٦- آقاى رشيد ايلخانى زاده
٧- آقاى كورش نوروزى
٨- آقاى جمال رسولى
٩- آقاى جمال سيدزاده آذر
١٠- آقاى كامران جوهرى
١١- آقاى حسين عباسى
١٢- خانم ليلا احمدى اقدم
١٣- خانم ايران احمدپور
١٤- خانم شبنم شريفى
١٥- خانم اسرين قادرى

در همين جلسه آقاى قادر آزمند و آقاى رحيم قرنى بعنوان بازرس و آقاى انور ملارحيمى بعنوان دبير مجمع خيرين ورزش انتخاب شدند.
لازم به ذکر است قبل از ان نیز مجمع های خیرین مدرسه ساز و همچنین سلامت در بوکان تاسیس شده است که سبب اقدامات بسیار پسندیده ای در سطح شهرستان شده اند.