به گزارش کانی پرس؛ چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب در بوکان همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی صبح روز شنبه ۲۰ ابان ماه در گالری سیمرغ بوکان گرایش یافت. حامد قدرتی مسئول برپایی این نمایشگاه در آیین گشایش ان به خبرنگار کانی پرس گفت: ۳۰ هزار جلد کتاب در ۵ هزار عنوان در این نمایشگاه […]

به گزارش کانی پرس؛ چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب در بوکان همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی صبح روز شنبه ۲۰ ابان ماه در گالری سیمرغ بوکان گرایش یافت.
حامد قدرتی مسئول برپایی این نمایشگاه در آیین گشایش ان به خبرنگار کانی پرس گفت: ۳۰ هزار جلد کتاب در ۵ هزار عنوان در این نمایشگاه ارایه شده است.
‌وی افزود: کتاب های این نمایشگاه با موضوع های مذهبی، ادبیات، تاریخ، روانشناسی، کودکان و فلسفه با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه می شود.
قدرتی عنوان کرد: در این نمایشگاه چندین ناشر مطرح بوکانی و همچنین شهرهای همجوار کتاب های خود را به معرض نمایش و فروش گذاشته اند.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز و به مدت ۷ روز همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ شب میزبان علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی است.
مسئوال انتشارات زانکو یاداور شد: کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه از ۲۰ تا ۵۰ درصد با تخفیف در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
ساعت
در ایران سالانه ۲۴ آبان تا یک آذر ماه به نام هفته کتاب نامگذاری شده است.