به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان در خطبه‌های آئین سیاسی عبادی این شهربا تاکید بر شناخت دشمن شناسی اظهار داشت: مسلمانان باید دشمنان خود را به خوبی بشناسند و فریب دشمن را نخورند. ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده افزود: خداوند در آیات و احادیث بر دشمن شناسی تاکید کرده و به ما هم دستور داده […]

به گزارش کانی پرس؛ امام جمعه بوکان در خطبه‌های آئین سیاسی عبادی این شهربا تاکید بر شناخت دشمن شناسی اظهار داشت: مسلمانان باید دشمنان خود را به خوبی بشناسند و فریب دشمن را نخورند.
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده افزود: خداوند در آیات و احادیث بر دشمن شناسی تاکید کرده و به ما هم دستور داده که دشمنان خود را بشناسیم و با آنها رفاقت نکنیم.
خلیفه زاده خاطر نشان کرد: نباید به دشمنانی که در قالب دوست می‌آیند و می‌گویند که دوست ما هستند اعتماد کرد و با آنها پیمان دوستی بست.
خطیب جمعه بوکان در بخش دیگری ازخطبه‌های امروز نماز جمعه با تسلیت اربعین حسینی تاکید کرد: حفظ آداب و سوم و عزاداری ایام حسینی(ع) لازم تا عزت و سربلندی و از خود گذشتگی امام حسین (ع) برای همان نمایان شود و از آن درس بگیرند.
وی با اشاره به مدرسه علوم دینی و فرهنگی تصریح کرد: مدارس علوم دینی و فرهنگی فعال شده و باید متعلمین در آن به خوبی درس بخوانند و معلمان هم به خوبی آموزه‌های دینی را آموزش دهند.
امام جمعه بوکان با اشاره به کمک به نیازمندان بیان کرد: مرپم در فشار اقتصادی هستند و مسئولین باید به فکر مردم باشند و به نیازمندان کمک کنند.
انتهای پیام/خ