به گزارش کانی پرس؛ برای اولین بار اثری از معلم بوکانی در نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی شنزن یا (SZIDF) چین به نمایش درامد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت. نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی شنزن یا (SZIDF)رویدادی جهانی است که هرساله از ۵ تا ۸ اکتبر در شهر شنزن کشور چین میزبان آثار […]

به گزارش کانی پرس؛ برای اولین بار اثری از معلم بوکانی در نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی شنزن یا (SZIDF) چین به نمایش درامد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.
نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی شنزن یا (SZIDF)رویدادی جهانی است که هرساله از ۵ تا ۸ اکتبر در شهر شنزن کشور چین میزبان آثار بهترین طراحان صنعتی از چهار گوشه ی جهان است.
SZIDF بزرگترین نمایشگاه طراحی صنعتی در آسیا با مساحت ۱۵هزار متر مربع است که با هدف نمایش طراحی ها و محصولات نوآورانه، با تمرکز بر روند نوآوری باز، در زمینه طراحی صنعتی مدرن برپاشده است
امسال این نمایشگاه میزبان یکی از طراحی های سلمان ابراهیمی به نام Cir است که با الهام از مدل های اوریگامی آن را طراحی کرده است.
این اثر قبلا در موزهMOOD- Italy Museum Of Outstanding Design ایتالیا ) به نمایش در آمده بود.

سلمان ابراهیمی قبلا در چند مسابقه بین المللی طراحی، موفقیت هایی کسب کرده بود که به همین دلیل، اثر او در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
وی ازمعلمان آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی و ساکن بوکان است.

انتهای پیام/خ