به گزارش کانی پرس؛ سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان صبح پنجشنبه ۱۸ ابان ماه در مصاحبه خبرنگار کانی پرس از کشف و ضبط محموله قاچاق میلیاردی در بوکان خبر داد. وی افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با ورود کالاهای خارجی به بازار کشور و جلوگیری […]

به گزارش کانی پرس؛ سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان صبح پنجشنبه ۱۸ ابان ماه در مصاحبه خبرنگار کانی پرس از کشف و ضبط محموله قاچاق میلیاردی در بوکان خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با ورود کالاهای خارجی به بازار کشور و جلوگیری از این تجارت بی ریشه تیم های عملیاتی انتظامی شهرستان
بوکان موفق شدند از انبار دپوی کالاهای قاچاق فردی با هویت معلوم دریکی از محلات شهر تعداد ۵۵هزار و ۳۷۶ عدد انواع مواد محترقه خارجی غیر مجاز، تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۳۰ نخ سیگارت خارجی و تعداد ۵۸ طاقه پارچه خارجی را کشف و ضبط نمایند .

محبعلی ارزش ریالی کالای مکشوفه را بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال عنوان نمود و اظهار داشت در این خصوص یک نفر دستگیر شده و به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.
انتهای پیام/خ