به گزارش کانی پرس؛ محمد مهدی شهریاری پیش از ظهر امروز در نخستین اجلاس پیشمرگان مسلمان کرد و عشایر در مهاباد، اظهار کرد: در زمان انقلاب اسلامی شرایط بسیار سختی بر کشور حاکم بود و عوامل ضد انقلاب از اقصی‌نقاط کشور گمان می‌کردند که با ایجاد اختلالاتی می‌توانند جلوی پیشرفت نظام را بگیرند. وی افزود: […]

به گزارش کانی پرس؛ محمد مهدی شهریاری پیش از ظهر امروز در نخستین اجلاس پیشمرگان مسلمان کرد و عشایر در مهاباد، اظهار کرد: در زمان انقلاب اسلامی شرایط بسیار سختی بر کشور حاکم بود و عوامل ضد انقلاب از اقصی‌نقاط کشور گمان می‌کردند که با ایجاد اختلالاتی می‌توانند جلوی پیشرفت نظام را بگیرند.

وی افزود: این در حالی است که خود مردم در مقابل ضدانقلاب ایستادگی کرده و پیشمرگان کرد و مسلمان در برابر دشمن ایستادگی و آرامش و امنیت را به کشور ارمغان آورند.

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به مشکلات استان افزود: بی‌شک مسائل و مشکلات آذربایجان‌غربی با مدیریت صحیح رفع می‌شود و از سوی دیگر با توجه به اینکه یکی از مسائل مهم در این منطقه، اشتغال و بیکاری و مشکلات مربوط به کشاورزان است، امید است که با اجرای اقتصاد مقاومتی بر این مشکلات فائق آییم.

وی با اشاره به اینکه برنامه اصلی استانداری آذربایجان‌غربی «رضایت مردم» است، بیان کرد: در این رابطه همه مسئولان استانی باید رضایتمندی مردم و ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند چون وظیفه ما در مقابل خون شهدا، جلب رضایت مردم است.
انتهای پیام/خ