به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه ماموران نیروی انتظامی بوکان با قاچاقجیان مواد مخدر شب چهار شنبه ۲۳ شهریور ماه  در یک عملیات پیچیده موفق به کشف و ضبط بیش از  ۴ کیلو ماده مخدر گراس در این شهرستان شدند. در همین رابطه رئیس پلیس شهر بوکان در مصاحبه با خبرنگار کانی پرس از اجرای طرح ارتقای […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه ماموران نیروی انتظامی بوکان با قاچاقجیان مواد مخدر شب چهار شنبه ۲۳ شهریور ماه  در یک عملیات پیچیده موفق به کشف و ضبط بیش از  ۴ کیلو ماده مخدر گراس در این شهرستان شدند.

در همین رابطه رئیس پلیس شهر بوکان در مصاحبه با خبرنگار کانی پرس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع پلیس با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد و افزود: در پاسخ به مطالبات مردم شریف بوکان و با همکاری و هماهنگی و اطلاع رسانی شهروندان تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان در راستای پاکسازی نقاط آلوده موفق شدند از یک نفر قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر مقدار ۴ کیلو گرم مواد مخدر از نوع گراس را قبل از هرگونه اقدام و توزیع در بین مصرف کنندگان کشف وضبط نمایند.
سرهنگ مجید محبعلی افزود با اطلاع رسانی بموقع مردم ، سوداگران مرگ از رسیدن به اهدافشان ناکام خواهد ماند.

وی در ادامه با قدرادنی از حسن همکاری شهروندان با پلیس درراستای مقابله با جرایم گفت: انتظاری که پلیس از شهروندان محترم دارداین است که اخبار موجود در حوزه مواد مخدر را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد ، انتقاد ،شکایات و یا تقدیر از عملکرد پلیس با شماره تلفن ۱۹۷ تماس حاصل فرمایند .

لازم به ذکر است طی هفته جاری و در دو عملیات جداگانه بیش از ۳۶ کیلو گرم ماده مخدر تریاک در محور های مواصلاتی بوکان توسط نیروی انتظامی این شهر کشف و ضبط و چندین نفر نیز دستگیر شدند.

اقدامات و تلاش نیروی انتظامی بوکان در مبارزه با سوداگران مرگ در این شهرستان رضایت مندی کلی مردم را به همراه داشته است.

انتهای پیام/خ