به گزارش کانی پرس؛ ساعات اولیه صبح روز سه شنبه ۲۱ شهرویر ماه ماموران انتظامی بوکان موفق به کشف ۳۲ کیلو گرم ماده مخدر تریاک از یک خودرو شدند. فرمانده انتظامی بوکان در باره جزئیات این کشف دقایقی پیش در گفتگوی تلفنی با خبرنگار کانی پرس از همت و تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی […]

به گزارش کانی پرس؛ ساعات اولیه صبح روز سه شنبه ۲۱ شهرویر ماه ماموران انتظامی بوکان موفق به کشف ۳۲ کیلو گرم ماده مخدر تریاک از یک خودرو شدند.

فرمانده انتظامی بوکان در باره جزئیات این کشف دقایقی پیش در گفتگوی تلفنی با خبرنگار کانی پرس از همت و تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی بوکان در راستای خدمت بی منت به شهروندان و مبارزه قاطع و بی امان پلیس با سودا گران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد و عنوان کرد: پلیس از هیچ تلاشی در جهت مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر دریغ نمی کند و با همراهی و همکاری شهروندان این روند را ادامه خواهد داد.

سرهنگ کاراگاه مجید محبعلی افزود: با تلاش تیم های عملیاتی شهرستان و در کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به بوکان از یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ سفید رنگ مقدار ۳۲ کیلو گرم ماده مخدر تریاک قبل از ورود به داخل شهر کشف گردید.

وی ادامه داد: در این عملیات یک دستگاه خودرو توقیف ذو تعداد ۳ نفر توزیع کننده ماده مخدر نیز دستگیر شدند که با هماهنگی تحویل مراجع قضایی گردیدند.

سرهنگ محبعلی از شهروندان بوکگانی خواست با اعلام بموقع مسائل و موضوعات اجتماعی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ جان برکفان نیروی انتظامی را در راستای اجرای بهینه ماموریت ها و خدمات به همشهریان یاری کنید.

لازم به ذکر است روز شنبه هفته جاری نیز ماموران انتظامی بوکان موفق به کشف بیش از ۲ کیلو گرم ماده مخدر تریاک جا سازی شده درون خدرو در محور های مواصلاتی منتهی به بوکان شدند.

انتهای پیام/خ