در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال اذربایجان غربی و از هفته یازدهم این رقابت ها تیم فوتبال کشاورز بوکان در اشنویه به مصاف نماینده این شهر آریا رفت. تیم کشاورز که بازی اول دور برگشت رقابت ها را در خانه با تساوی آغاز کرده بود امید داشت با پیروزی در مقابل میزبان خود به جمع […]

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال اذربایجان غربی و از هفته یازدهم این رقابت ها تیم فوتبال کشاورز بوکان در اشنویه به مصاف نماینده این شهر آریا رفت.

تیم کشاورز که بازی اول دور برگشت رقابت ها را در خانه با تساوی آغاز کرده بود امید داشت با پیروزی در مقابل میزبان خود به جمع بالا نشینان جدول بپیوندد اما در نهایت به تساوی رضایت داد.

تنها گل کشاورز را در این بازی کاپیتان کهنه کار بوکانی کمال قربانی در نیمه اول و از روی یک ضربه زیبا به ثمر رساند ولی در نهایت با زی با گل تساوی بخش اشنویه ها در نیمه دوم با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید.

این دومین تساوی پی در پی کشاورز در دور برگشت این رقابت ها بود تا سبب شود کشاورز از صدر جدول فاصله بگیرد.

در دیگر بازی های این هفته داربی ارومیه میان شهرداری و فرهنگ سرای جوان این شهر برنده ای نداشت و دو تیم در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

تالار متین خوی در خانه تیم شهرداری محمد یار را با نتیجه ۴ بر یک در هم کوبید و پرپولیس مهاباد نیز به یک برد با ارزش خارج خانه دست یافت و موفق شد میزبان خود کاویان نقده را با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب کند

در اخرین دیدار این هفته نیز هیئت فوتبال شوط در خانه تیم پیرانشهری شهرداری را ۳ بر صفر مغلوب کرد.

هم اینک و در جدول این رقابت ها شهرداری ارومیه با ۲۳ امتیاز همچنان صدر نشین است و تیم های پرسپولیس مهاباد و کاویان نقده هر کدام با ۲۱ امتیاز و تنها به علت تفاضل گل در رده های دوم و سوم جدول جای گرفتند.

تیم کشاورز بوکان نیز با این تساوی ۱۶ امتیازی شد تا همچنان در جایگاه جهارم جدول قرار گیرد.

انتهای پیام/