به گزارش کانی پرس؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه ( ۲۴ شهریور ماه) در بوکان برگزار خواهد شد. جانشین فرمانده سپاه بوکان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، از ضرورت همکاری متقابل اعضای ستاد همایش بزرگ […]

به گزارش کانی پرس؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه ( ۲۴ شهریور ماه) در بوکان برگزار خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه بوکان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، از ضرورت همکاری متقابل اعضای ستاد همایش بزرگ پیاده روی در برگزاری هر چه مطلوب تر این همایش بزرگ خانوادگی تاکید کرد.

سرهنگ پاسدار مقصود وکیلی تصریح کرد: در همايش بزرگ پیاده روی خانوادگی که به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و با حضور ورزشكاران و مردم ورزش دوست بوکان برگزار خواهد شد دهها جایزه نفیس ، به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش اهدا می شود.

وی به نقش و جايگاه چنين مراسماتي در سراسر جهان در راستاي ارتقاي شاخص هاي سلامت مردم، به اهيت ورزش و تندرستي در تعاليم و آموزه هاي دين مبين اسلام اشاره كرده و بيان نمود: با توجه به اين مفاهيم اهميت موضوعات مرتبط با ورزش هاي همگاني و مسايل مرتبط با سلامت و تربيت بدني ارزش مضاعفي به خود مي گيرد.

وکیلی با اشاره به اینکه همایش پیاده روی خانوادگی یکی از برنامه هایی است که باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود، افزود: در برنامه های گذشته شاهد استقبال خوب مردم بوکان از این نوع همایش ها بودیم پس لازم است با همکاری همه دستگاه های مربوطه کلیه نقاط ضعف این همایش که در سالهای گذشته مشهود بوده مرتفع گردد.

جانشین فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: این همایش بزرگ پیاده روی روز جمعه و از ساعت ۸ صبح آغاز خواهد که محل تجمع اولیه در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/خ