به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی و از هفته اول دور برگشت (دهم) تیم کشاورز بوکان در خانه میزبان نماینده شوط بود. در این بازی که به میزبانی استادیوم وحدت و با حضور هواداران پرشور بوکانی برگزار شد در نهایت و بعد از ۳ برد پیاپی کشاورزی ها […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی و از هفته اول دور برگشت (دهم) تیم کشاورز بوکان در خانه میزبان نماینده شوط بود.

در این بازی که به میزبانی استادیوم وحدت و با حضور هواداران پرشور بوکانی برگزار شد در نهایت و بعد از ۳ برد پیاپی کشاورزی ها در خانه و در مقابل مهمان خود هیئت فوتبال شوط متوقف شدند.

تیم کشاورز بوکان در این بازی و در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی یکی بر یک در مقابل حریف شمال استانی خود متوقف شد تا شانس سعود به صدر جدول را از دست دهد.

در ادامه این رقابت ها شهرداری پیرانشهر در خانه موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ مهمان خود تالار متین خوی را با شکست بدرقه کند و شهرداری ارومیه نیز با همین نتیجه حریف خود کاویان نقده از از پیش رو برداشت.

شهرداری محمد یار و ایران حوان ارومیه نیز به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند و پرسپولیس مهاباد و آریا اشنویه نیز در پایان ۹۰ دقیقه بدون عبور توپی از خط دروازه به کار خود پایان دادند.

هم اکنون و در جئول این رقابت ها شهرداری ارومیه ۲۲ امتیاز صدر نشین است و تیم های کاویان نقده و پرسپولیس مهاباد با ۲۰ و ۱۸ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

کشاورز بوکان نیز در جدول این رقابت ها با یک پله سقوط جای خود را در رتبه چهارم به شهرداری پیرانشهر دادو به رده پنجم سقوط کرد.

انتهای پیام