به گزارش کانی پرس؛ داستان امروز ما، داستان دانش اموزانی است كه در كنار درس، و در تابستان گرم بوکان وقت خود را صرف خدمت به مردم و شهر خود می کنند تا مرم مناطق محروم شهر بوکان نیز از فضای زیبا و دل انگیز برخوردار باشند. حضور در اردوی جهادی (طرح های هجرت)در گرمای […]

به گزارش کانی پرس؛ داستان امروز ما، داستان دانش اموزانی است كه در كنار درس، و در تابستان گرم بوکان وقت خود را صرف خدمت به مردم و شهر خود می کنند تا مرم مناطق محروم شهر بوکان نیز از فضای زیبا و دل انگیز برخوردار باشند.

حضور در اردوی جهادی (طرح های هجرت)در گرمای تابستان و با هدف خدمت به  محرومین، از زیباترین مصادیق  آتش به اختیار جوانان انقلابی است و دانش اموزان بسیجی بوکانی با حضور در این اردو های فرمان آتش به اختیار مقام معظم  رهبری را معنا می کنند.

در همین رابطه جمعی از دانش اموزان بسیجی مدارس بوکان در قالب اردوهای هجرت اقدام به رنگ آمیزی و شاداب سازی جداول خیابان های این شهر در مناطق محروم و حاشیه ای کردند.

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان بوکان در همین رابطه و در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار کانی پرس گفت: ۲۰ نفر از دانش آموزان بسیجی مدارس پسرانه بوکان در قالب اردوهای هجرت دانش اموزی و در یک اقدام خود جوش اقدام به رنگ آمیزی و زیبا سازی جداول خیابان های مناطق محروم بوکان کردند.

موسی پیری افزود: در این طرح که با همکاری شهرداری بوکان در حال انجام است خیابان ۳۰ متری اسلام آباد که یکی از محروم ترین مناطق شهری بوکان است رنگ امیزی و شاداب سازی می شود.

وی ادامه داد: در این طرح سعی شده است با استفاده از رنگ های شاد جداول این خیابانها رنگ امیزی شوند.

موسی پیری تصریح کرد: این طرح تا آغاز به کار مدارس ادامه و جداول چندین خیابان دیگر سطح شهر نیز رنگ امیزی و زیبا سازی خواهد شد.

مسئول بسیج دانش آموزی بوکان تصریح کرد: این اقدام توسط دانش اموزان بسیجی بوکان برای اولین بار است که در سطح استان اجرای می شود .