به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران در باره حوادث اخیر تهران به رشادت های مدافعین حرم اشاره کرد و عنوان نمود: بسیاری از این رزمندگان جان بر کف سپاه اسلام که در عراق و سوریه می جنگند ، بالاجبار نظامی نیست بلکه داوطلبانه وارد این عرصه شده اند […]

به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران در باره حوادث اخیر تهران به رشادت های مدافعین حرم اشاره کرد و عنوان نمود: بسیاری از این رزمندگان جان بر کف سپاه اسلام که در عراق و سوریه می جنگند ، بالاجبار نظامی نیست بلکه داوطلبانه وارد این عرصه شده اند و با افتخار ندای «کلنا عباسک یا زینب» سر میدهند.

سرهنگ پاسدار طالب رحیمی تصریح کرد: برخی‌ کج فهم ها با بی ‌انصافی تمام می‌گویند، چرا مدافعان حرم فرسنگ ‌ها دور از ایران در حال جنگ هستند و باید به آنها بگوییم که اگر مدافعان حرم آل‌الله نبودند داعش الان در تهران با ما می‌جنگید.

این رزمنده دوران دفاع مقدس ، سوریه را خط مقدم مقاومت دانست و گفت: اگر مدافعان حرم در سوریه حضور پیدا نمی‌کردند امروز مجبور بودیم در داخل کشور با تروریست‌ها بجنگیم.

فرمانده سپاه بوکان حمایت امروز از سوریه را در واقع حمایت از جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای کشور دانست وافزود: مسئله سوریه مسئله امنیت ملی ومذهبی وعقیده ای ماست  و این را آمریکاییها و اسراییلی ها به خوبی دریافته اند و امیدواریم اتفاقات افتاده در تهران برای مسئولین و کج فهمان درس عبرت و تلنگری بوده و متوجه عمق فاجعه تکفیری ها باشند.

سرهنگ رحیمی گفت: آرامش ما مدیون این ایثارگری‌هاست که آخرین آن همین ایثارگری پاسداران سپاه اسلام است و بزرگترین کفر نعمت این است که ایثارگری این عزیزان را فراموش کنیم.

وی با بیان اینکه رزمندگان ما آماده برای مبارزه با دشمن هستند، شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان را به خانواده معظم این شهیدان تبریک و تسلیت گفت.

انتهای پیام/