امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه

به گزارش کانی پرس ،امام جمعه بوکان در خطبه‌های امروز نماز جمعه با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران اظهار کرد: هدف از این حادثه ایجاد تفرقه و نفاق بین اقوام ایرانی و از بین بدن آرامش در کشور بود که خوشبختانه نیروهای هوشیار امنیتی و اطلاعاتی ما نگذاشتند که دشمن به هدف شوم خود برسند. […]

به گزارش کانی پرس ،امام جمعه بوکان در خطبه‌های امروز نماز جمعه با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران اظهار کرد: هدف از این حادثه ایجاد تفرقه و نفاق بین اقوام ایرانی و از بین بدن آرامش در کشور بود که خوشبختانه نیروهای هوشیار امنیتی و اطلاعاتی ما نگذاشتند که دشمن به هدف شوم خود برسند.
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده بیان کرد: کسانی که حملات تروریستی را انجام دادند منتخب و اجیر شده دست دشمنان اسلام بودند که با این کار می‌خواستند آرامش و اتحادی را که در کشور ما برقرار است و مردم هم به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتماد دارند و به آن رای داده‌اند و از آن با شرکت در انتخابات‌های مختلف محفاظت می‌کنند را از بین ببرند اما خیالی باطل بیش نبود چون ما با تمام وجود و جان بر کف از نظام جمهوری اسلامی محافظت می‌کنیم.
وی افزود: ما از هر قوم و نژادی که باشیم این حمله تروریستی را محکوم و به کمک نیروهای سپاه، نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعات انتقام خون‌های بی‌گناه را که در این حملات جنایتکارنه به ناحق ریخته شد را میگیریم.

خلیفه زاده در بخش دیگری از خطبه‌های امروز نماز جمعه با بیان فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: رمضان فرصتی است که انسان به خود بیاید و با تزکیه نفس اعمال خود را بسنجد و اصول دین اسلام را در زندگی خود برقرار کند تا هم در زندگی شخصی و هم در اجتماع موفق باشد.

امام جمعه شهرستان بوکان بیان کرد: دستگیری از نیازمندان و فقرا در این ماه مبارک نباید فراموش شود چون خداوند سبحان انسان‌های توانمند را نماینده خود در زمین قرار داده تا به یاری نیازمندان بشتابند و فقر و محرومیت را از بین ببرند و سبب آرامش و صلح و برابری در اجتماع باشند و از همه مهتر اتحاد خود را حفظ کنند.

انتهای پیام/خ