به گزارش کانی پرس: در چهارمین روز از دهه مبارک فجر شهرستان بوکان میزبان معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی در دومین جلسه شورای اداری خود بود. در ابتدای این جلسه معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی با تبریک ایام دهه مبارک فجر و چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب با اشاره به انتخابات پیش […]

به گزارش کانی پرس: در چهارمین روز از دهه مبارک فجر شهرستان بوکان میزبان معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی در دومین جلسه شورای اداری خود بود.

در ابتدای این جلسه معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی با تبریک ایام دهه مبارک فجر و چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: انتخابات ضامن استقلال کشور است و همین مهم طی ۴۰ سال گذشته سبب خشم دشمنان از انقلاب اسلامی شده است.

علی مصطفوی افزود:بی تردید انتخابات و حضور گسترده مردم پای صندوق های رای ضامن صیانت از کشور و انقلاب است و برای همین واجب است که مشارکت گسترده ای را در پای صندوق های رای خلق کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری انتخابات گسترده طی ۴ دهه گذشته نشان از اوج آزادی و استقلال در کشور ایران اسلامی است که همین مهم سبب شده تا دشمنان تمام توان خود را برای کم رنگ کردن حضور مردم در پای صندوق های رای به کار گیرند.

این مسئول بلند پاییه استانی با اشاره به میزان افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس شواری اسلامی در آذربایجان‌غربی نیز تصریح کرد: در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در تاریخ دوم اسفندماه امسال برگزار می شود، ۷۱ درصد از جمعیت این استان واجد شرایط رای دادن و حضور در پای بیش از ۲ هزار و ۱۱۷ شعبه اخذ رای در سطح استان هستند تا انشالله حماسه ملی دیگری را خلق نمایند

معاون سیاسی امنیتی استاندار اذربایجان غربی ادامه داد: در انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی ۱۳۳هزار و ۹۴۰ نفر در استان آذربایجان غربی برای اولین بار پای صندوق های رای می روند که از این تعداد ۹هزار و ٦۴۰ نفر در شهرستان بوکان حضور دارند.

علی مصطفی در پایان اعلام کرد: مسوولان در انتخابات باید به‌طور کامل بی‌طرف بوده و از امکانات دولتی به نفع و یا علیه هیچ کسی استفاده نکنند.

انتهای پیام/خ