به گزارش کانی پرس؛ با پایان یافتن مجلس دهم و حضور نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم گمانه زنی های فراوانی در خصوص تغییر و تحولات گسترده مدیریتی درحوزه های انتخابیه به گوش می رسد. در شهر بوکان نیز با پایان یافتن حکمرانی ۱۲ساله عثمانی و انتخاب حبیب زاده از سوی مردم گمانه زنی های […]

به گزارش کانی پرس؛ با پایان یافتن مجلس دهم و حضور نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم گمانه زنی های فراوانی در خصوص تغییر و تحولات گسترده مدیریتی درحوزه های انتخابیه به گوش می رسد.

در شهر بوکان نیز با پایان یافتن حکمرانی ۱۲ساله عثمانی و انتخاب حبیب زاده از سوی مردم گمانه زنی های فراوانی در باره تغییر و تحولات مدیریتی در سطح شهرستان به گوش می رسد

بعد از آنکه طی ۱۲سال گذشته عثمانی به طور مستقیم و گسترده در عزل و نصب های مدیران بوکانی دخالت داشت و گاهی نیز خود به طور مستقیم در تصمیم های اداری دخالت می کرد انتظار می رود نماینده منتخب دوره یازدهم نیز برای پایان دادن به دوران مدیریت عثمانی ها در بوکان همان رویه قبلی را ادامه دهد.

هرچند طی سالیان گذشته تغییر مدیران غیر همسو به یک رویه عادی ولی غلت در میان نمایندگان تبدیل شده و گاها مدیران لایق ومردمی که به جد در حال فعالیت هستند گرفتار این تغییرات می شوند.

هم اکنون و باگذشت یک هفته از آغاز به کار مجلس یازدهم گمانه زنی های فراوانی در محافل سیاسی شهرستان بوکان در خصوص تغییر و تحولات گسترده در این شهر به گوش می رسد.

جدای از این حرف ها خبر های نیز از استعفای چند مدیر در سطح شهر که از نزدیکان عثمانی بوده اند به گوش می رسد که این مهم نشان می دهد در اینده ای نزدیک شاهد سونامی گسترده تغییر و تحولات مدیریتی در این شهر خواهیم بود.

بی تردید تغییر و تحولات مدیریتی در بوکان برای عبور از وضعیت فعلی بایستی بر اساس شایسته سالاری، کارامدی، مردم داری و انقلابی گری باشد که در غیر این صورت شاهد به قهقرا رفتن شهر بوکان طی سالیان آینده خواهیم بود.

مردم بوکان بر اساس شعار بوکان را دوباره میسازیم حبیب زاده را به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی انتخاب کرده اند تا شاهد بوکانی آباد بدون استخدامی های بی ضابطه، باند و باند بازی های اداری و کمک به پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه در حوزه های مختلف باشد که امید است این مهم در اولین گام با انتخاب مدیرانی با فاکتور های ذکر شده در بالا به واقعیت بپیوندند.

هرچند امروز نام افرادی برای نشستن بر صندلی های پست های مهم و کلیدی شهرستان بر سر زبان افتاده اند که دارای فاکتور های بالا نیستند و این مهم می تواند چالش های مهمی را در آینده محبوبیت حبیب زاده ایجاد کند.

خالد حسین زاده

انتهای پیام/خ