به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه بی امان نیروی انتظامی با اخلال گران اقتصادی پلیس بوکان روز سه شنبه در دو عملیات جداگانه موفق به گشف و ضبط دلار های تقلبی قاچاق و همچنین کیسه آراد قاچاق در یکی از راه های مواصلاتی شهرستان شد. در همین رابطه فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با […]

به گزارش کانی پرس؛ در ادامه مبارزه بی امان نیروی انتظامی با اخلال گران اقتصادی پلیس بوکان روز سه شنبه در دو عملیات جداگانه موفق به گشف و ضبط دلار های تقلبی قاچاق و همچنین کیسه آراد قاچاق در یکی از راه های مواصلاتی شهرستان شد.

در همین رابطه فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با کانی پرس در خصوص جزئیات این دو عملیات گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز تیم های عملیاتی پلیس با هماهنگی مراجع قضایی در ورودی شهر بوکان از سمت سقز موفق به کشف تعداد قابل توجهی دلار تقلبی شدند.

سرهنگ سلمان حیدری افزود: به دنبال بازرسی از یک شخص عابر پیاده حامل کیف دستی ۴هزار و ۱۰۰ دلار جعلی امریکا و ۱ میلیون ۵۵ هزاد دینار جعلی عراقی کشف شد.

وی ادامه داد: براورد می شد قیمت تقریبی این اقلام کشف شدهبیش از یک میلیارد ریال باشد.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: قاچاق کالا و ارز موجب ایجاد اخلال در نظام اقتصادی کشور و ضربه تولید ملی محسوب می گردد و مبارزه با آن در اولیت کاری نیروی انتظامی قرار دارد.

فرمانده انتظامی بوکان همچنین از توقیف ۱۱ تن اراد قاچاق در یکی از راهای مواصلاتی شهرستان خبر داد و گفت: تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی بوکان در راستای مبازه بی امان با قاچاق کالا و ارز از یک دستگاه کامیون باری مقدار ۱۱ تن و ۲۴۰ کیلوگرم آراد قاچاق کشف و ضبط نمودند.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا ۱ نفر دستگیر و یک دستگاه کامیون باری نیز توقیف شده و پرونده به مراجع قضایی ارسال شده است.

انتهای پیام/خ