به گزارش کانی پرس؛همزمان با عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت و بنا به فرمان مقام معظم رهبری در کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا، مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه با مشارکت سپاه و دیگر ارگانها در سطح کشور آغاز شد. در این رزمایش بزرگ و خداپسندانه که در حوزه های […]

به گزارش کانی پرس؛همزمان با عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت و بنا به فرمان مقام معظم رهبری در کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا، مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه با مشارکت سپاه و دیگر ارگانها در سطح کشور آغاز شد.

در این رزمایش بزرگ و خداپسندانه که در حوزه های مختلفی همچون اهدای جهیزیه به نو عروسان، اهدای بسته های معیشتی به خانوارهای آسیب دیده از کرونا، محرومیت زدایی و … انجام خواهد پذیرفت خیرین نیز با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری نقش ویژه ای در این اقدام نیک و خداپسندانه ایفا خواهند کرد.

در شهرستان بوکان نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان روزهای ابتدایی شروع کرونا ویروس پا به پای دیگر ارگانهای شهرستانی در راستای مبارزه با گسترش ویروس و همچون کمک به اقشار مختلف آسیب دیده از آن گام های ویژه ای بر داشته است که در این میان خیرین به نام شهرستان نیز کمک های چشم گیری به این اقدام خداپسندانه انجام داده اند.

حال با شروع مرحله دوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه خیرین بوکانی باز آمادگی خود را برای پیوستن به کمپین بزرگ کمک مومنانه و فقطبه عشق علی که در طی کمک های مومنانه جمع اوری شده به دست خانوارهای کم درامد خواهد رسید اعلام کردند.

در همین راستا جعفر اصلانی یکی از خیران به نام بوکان و مدیر عامل خیرین مدرسه ساز شهرستان که تا کنون اقدامات بسیار ارزنده ای را در راستای رفع محرومیت بویژه در خصوص مدرسه سازی در سطح روستاهای منطقه انجام داده است با پیوستن به این کمپین بزرگ در گفتگو با کانی پرس عنوان کرد: در این روزهای سخت که بسیاری از مردم از مشکلات معیشتی رنج می برند لازم است همه یک دل و یک صدا به یاری آنان بشتابیم.

وی ادامه داد: همچنان که سپاه در مرحله اول رزمایش کمک های مومنانه بسیار تلاش کرد تا با اهدای بسته های معیشتی به یاری اقشار آسیب دیده از کرونا برود این بار نیز به امید خدا این ماموریت و رزمایش به نحو احسن به انجام خواهد رسید.

اصلانی افزود: برخود وظیفه می دانم که در این اقدام نیک و خدا پسندانه همراه و همگام با بسیجیان بوکانی هر چه در توان داشته باشم در راستای کاهش آلام درد معیشتی خوانواده های نیازمند بوکانی گام بردارم.

خالد ایلخانی زاده نیز به عنوان یکی از خیرین به نام شهرستان با پیوستن به این کمپین گفت: کمک به نیازمندان بویژه در این شرایط سخت یه وظیفه شرعی است.

وی ادامه داد: پیوستن به این کار خداپسندانه برای من افتخاری بسیار بزرگ است و امید دارم لیاقت آن را داشته باشم تا در کنار سبز پوشان مدافع امنیت به یاری نیازمندان بشتابیم.

همچنین بسیاری ازماموستاها و شخصیت های فرهنگی و ورزشی شهرستان نیز با اعلام آمادگی برای پیوستن به کمپین فقط به عشق علی آمادگی خود را برای جمع اوری کمک های نقدی جهت تهیه بسته های معیشتی و پخش آن در میان خانوار های نیازمند بوکانی اعلام کردند.

امید است با همدلی و وحدت ایجاد شده سایه شوم کرونا ویروس از سر ایران اسلامی و جهان کم شود و درد معیشتی مردم نیز ارام گیرد.
انتهای پیام/خ