به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان گفت: هشت سال دفاع مقدس ملت ایران مقابل استکبار با استفاده از فرهنگ عاشورایی دستاوردهای بزرگی نصیب مردم ایران اسلامی کرد که تا سال ها برای نسل های مختلف به یادگار خواهد ماند. سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی روز شنبه در صبحگاه نیروهای مشترک نظامی و انتظامی بوکان اظهار […]

به گزارش کانی پرس؛ فرمانده سپاه بوکان گفت: هشت سال دفاع مقدس ملت ایران مقابل استکبار با استفاده از فرهنگ عاشورایی دستاوردهای بزرگی نصیب مردم ایران اسلامی کرد که تا سال ها برای نسل های مختلف به یادگار خواهد ماند.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی روز شنبه در صبحگاه نیروهای مشترک نظامی و انتظامی بوکان اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس گنجینه گرانبهایی برای مردم ایران بود که با اتحاد و همدلی باعث پیروزی ما در مقابل کفر شد و امروز نیز در این شرایط سخت باید جنگ هشت ساله را الگوی خود قرار دهیم.

وی اظهار داشت: مجاهدت‌ها و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس باعث پیشرفت ما در جنگ شد و امروز الگو قرار دادن ایام جنگ باعث پیروزی و یشرفت ما در ایام پیش رو خواهد بود.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس به معنای غرور ملی، اقتدار نظام و ولایت‌مداری است، اضافه کرد: امروز نیز با اتحاد و همبستگی و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری می توانیم بر مشکلات پیروز شویم.

هشت سال دفاع مقدس باعث سربلندی ملت ایران در مقابل استکبار شد

امام جمعه بوکان نیز در این مراسم با بیان اینکه هدف ایران از جنگ در هشت سال دفاع مقدس حفاظت و صیانت از دین و نظام اسلامی بود، گفت: دفاع مقدس یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بوده که باعث عظمت و اقتدار ملت ایران شده است.

ماموستا ملاعباس احمدی ادامه داد: پیروزی در دفاع مقدس نشان داد که دشمنان نمی‌توانند نگاه بد به ایران اسلامی داشته باشند.

در این مراسم از فرزندان شهید “کدخدا” تجلیل و درجه سرهنگی نیز به یکی از افسران سپاه بوکان اعطا شد. ایرنا