به گزارش کانی پرس؛ مسئول کانون امداد و نجات ساتیار بوکان جمعه شب در گفتگو با خبرنگار ما جزئیات ناپدید شدن  یک جوان ۲۷ ساله در سد بوکان را تشریح کرد. سید حسن حسینی، در تشریح حادثه بعد از ظهر جمعه که منجر به غرق شدگی یک جوان در سد بوکان گفت: عصر روز جمعه […]

به گزارش کانی پرس؛ مسئول کانون امداد و نجات ساتیار بوکان جمعه شب در گفتگو با خبرنگار ما جزئیات ناپدید شدن  یک جوان ۲۷ ساله در سد بوکان را تشریح کرد.

سید حسن حسینی، در تشریح حادثه بعد از ظهر جمعه که منجر به غرق شدگی یک جوان در سد بوکان گفت: عصر روز جمعه جوانی با نام و.ب  همراه دوستان خود در دریاچه پشت سد بوکان اقدام به شنا کردن می کنند.

وی افزود: ساعت ۲۰ به این کانون که در حاشیه سد مستقر است اطلاع داده شد که یک نفر در هنگام شنا کردن دچار حادثه و ناپدید شده است که فورا گشت قایق موتوری و ناجیان در محل حاضر شدند و محل را که عمق بالای ۱۰ متر دارد را گشتند.

حسینی تصریح کرد: به دلیل تاریک شدن هوا عملیات جستجو متوقف شد و جستجو با روشن شدن هوا ادامه پیدا خواهد کرد.

مسئول کانون ساتیار عنوان کرد: این فرد همراه دوستان خود به محل عمیق سد برای شنا کردن می رود که وی به زیر آب رفته و گم شده است.

حسینی تصریح کرد: معمولا غرق شدن در این مکان شلوغ شرایطی دارد از جمله درخواست کمک و فریاد زدن و یا دیده شدن توسط مردم که هیچ کدام از این موارد نبوده و تا این لحظه هیچ خبر موثی از این گم شده نیست.

مسئول کانون ساتیار اظهار داشت: همچنیت امروز یک نفر دیگر از همشهریان بوکانی با نام قهرمان _ ت از غرق شدن ۱۰۰ درصد نجات داده شد.

انتهام پیام/