به گزارش کانی پرس؛ همزمان با چهلمین روز از شهادت سردار دلها ویزه برنامه ای با حضور عاشقان و دلدادگان مکتب سلیمانی در بوکان برگزار شد. در این ویژه برنامه که در مسجد جامع امیرآباد بوکان برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در سخنانی با اشاره به شهادت سردار سپهبد سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی در […]

به گزارش کانی پرس؛ همزمان با چهلمین روز از شهادت سردار دلها ویزه برنامه ای با حضور عاشقان و دلدادگان مکتب سلیمانی در بوکان برگزار شد.

در این ویژه برنامه که در مسجد جامع امیرآباد بوکان برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در سخنانی با اشاره به شهادت سردار سپهبد سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی در طول انقلاب یک لحظه از آرمان های انقلاب و رهبری برای حفظ ارزشهای  انقلاب کوتاه نیامد و در نهایت در همین راه نیز به شهادت رسید.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته هزاران شهید همچون باکری ها، شوشتری ها، جهان آرا، فکوری ها و سلیمانی ها را تقدیم اسلام کرده است.

وی ادامه داد: سردار دلها به واقع با تفکر انقلابی خوب سبب نزدیکی قلوب همه مسلمین جهان به یک دیگر شد و وحدتی مثال زدنی را در جهان اسلام در مقابل تفکر استکبار و رژیم صیهونیستی در خاور میانه به وجود آورد که بی تردد سبب نابودی رژیم اشغال گر قدس خواهد شد.

فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: سردار سلیمانی در راه حفظ اسلام و بنا به دستور مولای خود رهبر معظم انقلاب در مقابل کفر و تکفیر جهاد کرد و توانست به همراه یاران قهرمان خود در این مبارزه سخت به پیروزی های بزرگی دست یابد و خاور میانه را از لوث تکفیرها پاک سازی کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس یادآور شد: هرگاه مدیران ما نیز جهاد گونه وارد عرصه خدمت به ملت شده اند موفق بوده اند و به پیروزهای بزرگی در راستای خدمت به مردم برداشته اند و ما در انقلاب به مدیران جهادی بسیار نیازمندیم.

در ادامه امام جمعه بوکان نیز در سخنانی با اشاره به چهلمین روز از شهادت سردار سلیمانی و یارانش گفت: شهید کسی است که در راه خدا جان خود را نثار می کند که سردار سلیمانی  و یاراناش چنین بودند.

ماموستا ملا عباس احمدی افزود: شهید سلیمانی در راه خدا و برای امنیت کشور و جهان اسلام جان خود را نثار کرد که این از بزرگترین کارها و عبادت ها است.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی و تیم همراه وی در راه حفاظت از اسلام ناب محمدی و برقراری امنیت و آرامش جهان اسلام جان خود را نثار کرد.

امام جمعه بوکان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از مسئولان تصریح کرد: ما شاهد آنیم که مردم در طول دوران انقلاب پای ارمان های امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب ایستاده اند و با تمام وجود نقشه ها و دسیسه های دشمن را در قبال این انقلاب خنثی کردند.

ملا عباس احمدی افزود: بی تردیدخدمت به این مردم در راستای رفع کمبود ها از واجبات است اگر مسئولی توانایی ندارد که در این راستا گام بردارد از مسند خود کناره گیری کند.

وی گفت: ملت بزرگ ایران در حالی که تمام رسانه های دنیا عزم خود را جزم کردند تا مردم را از حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن منع کنند بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ثابت کردند که حافظ انقلاب و رهبری هستند

امام جمعه بوکان ادامه داد: ما  از خدا می خواهیم اگر مسئولانی که توبه کردند و به سوی خدمت به مردم باز گشتند توبه آنها را بپذیرد ولی اگر رفتار بی‌خیالی را در قبال ملت ادامه دادند خداوند آنان را نابود سازند.

ملا عباس احمدی خاطر نشان کرد: نظام ما به خاطر وجود رهبری بزرگ و خردمند و مردمی با بصیرت همیشه موفق خواهد شاهد و در برابر تمام دسیسه دشمنان پیروز و سربلند خواهند شد.