آئین گرامیداشت روز خبرنگارهمزمان با ۱۷ مردادماه سالروز شهدای عرصه خبر به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در محل اتاق جلسات فرماندهی این سپاه برگزار گردبد. به گزارش کانی پرس در این آئین مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان  ضمن تبریک به مناسبت روز […]

 

آئین گرامیداشت روز خبرنگارهمزمان با ۱۷ مردادماه سالروز شهدای عرصه خبر به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در محل اتاق جلسات فرماندهی این سپاه برگزار گردبد.

به گزارش کانی پرس در این آئین مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان  ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار، از تعامل سازنده رسانه ها و انعکاس اخبار سپاه و بسیج  تقدیر کرد.

سرگرد پاسدار سجاد باقری نقش خبرنگاران را در طول هشت سال دفاع مقدس بی بدیل دانست و افزود:اصحاب رسانه با ایفای صحیح نقش خود می توانند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهند.

وی با تقدیر از اصحاب قلم و رسانه که بی ادعا به زحمات شبانه روزی اهتمام دارند گفت:دشمنان انقلاب اسلامی که از هجمه های سخت علیه نظام اسلامی ناامید شده اند، اکنون تمام توان و تمرکز خود را صرف هجمه های فرهنگی و فریب افکار عمومی کرده اند تا به زعم خود مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ناامید کرده و همراهی مردم، این سرمایه ارزشمند اجتماعی را نابود کنند.

باقری افزود: در شرایط امروز که نظام  سلطه و صهیونیسم به سرکردگی آمریکا جنگ تمام عیاری برای ناکارآمد نشان دادن نظام بی اعتمادی بین مردم و حاکمیت و دور ساختن نسل جوان از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و تزریق تردید و شبهه در اذهان عمومی نسبت به آینده روشن ایران اسلامی در دستور کار قرار داده است ؛ اصحاب رسانه هوشمندانه  و در عین حال با خلاقیت مورد انتظار بایستی تلاش های خود را توسعه داده و این  رسالت خطیر را به درستی انجام  نمایند.

مدیر روابط عمومی وتبلیغات سپاه بوکان در ادامه  اصحاب رسانه را  بازیگران موثر عرصه تبدیل تهدیدها به فرصت های تاریخی  دانست و گفت:

از تلاش های ماندگار و تاثیرگذار خبرنگاران عزیز بویژه در ایام کرونایی در انعکاس رزمایش کمک های مومنانه همچنین  نقش آفرینی های این نهاد انقلابی و مردمی در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم  آن در عرصه‌های دفاعی ، سازندگی ،محرومیت زدایی ، مردم یاری  و… تشکر بعمل می آید.